Hlavní navigace

free-hotspot.com představuje platformu pro přenos zpráv pro hotspoty v oblasti hotelnictví a jiné bezdrátové sítě

[Tisková zpráva] “EDGE” Messaging poskytuje pro uživatelé sítí interaktivní brand- building obsah

Sdílet

Dublin, Irsko, 28. ledna, 2008 – free-hotspot.com , největší poskytovatel bezplatných Wi-Fi hotspotů na světě, dnes oznámil spuštění nového řešení pro přenos zpráv pro bezdrátové sítě. EDGE Messaging Platform (platforma EDGE pro přenos zpráv), nový systém umožňující vlastníkům hotspotů a operátorům bezdrátových sítí dodávat bohatý mediální obsah přímo svým uživatelům. EDGE Messaging může být použit k budování značky, propagaci produktů a služeb , k dotázníkům klientů či financovatní sítí prostřednictvím příjmu z inzerce třetích stran.

Systém dodává obsah uživatelům v daném přístupovém bodě, kde mohou být vzkazy dostatečně kontrolovány a cíleny. Bezdrátoví síťoví operátoři se mohou nyní spojit se svými uživateli interaktivním způsobem, který nebyl dříve dostupný.

Joe Brunoli, Vice President pro rozvoj, free-hotspot.com, vyzdvihuje některé praktické aplikace “EDGE”. “Hotely, restaurace a další řetězce mají věrnostní programy, které si přejí zpropagovat či značky, které chtějí podpořit”, zmiňuje Brunoli. Využitím systému EDGE k “in-house” komunikaci za použití vlastní sítě Wi-Fi, mohou řetězce obklopit zákazníky svou značkovou identitou či marketingovým vzkazem, který vytvoří pozitivní asociaci k dané značce.

Existující hotspoty, ve veřejné správě či městských sítí Wi-Fi mohou rovněž využívat systému EDGE. Brunoli zmiňuje: “ V případě, že je EDGE systém využíván na bázi reklam, může rychle a snadno vytvořit zdroj dalších příjmů pro jakoukoli síť. Uživatel může využít vysoké kvality médií, kterou poskytujeme a která postupně vede k vyšším příjmům z inzerce a zároveň zvyšuje ARPU ( průměrný příjem na jednoho uživatele) pro operátory sítě.“