Hlavní navigace

free-hotspot.com uzavírá smlouvu s DeFi Mobile - společně nabídnou služby hlasového i datového spojení v celé Evropě

[Tisková zpráva] Mobilní Smart telefony s podporou DeFi Global Access™ mohou být nyní využívány na 3 500 místech s hotspoty společnosti free-hotspot.com v 18 zemích Evropy.

Sdílet

Dublin, Irsko, San Francisco, CA – 29. září, 2008 – free-hotspot.com, největší poskytovatel bezplatného Wi-Fi internetového připojení na světě společně s DeFi Mobile, mobilní komunikační společností poskytující globální IP platformu pro mobilní aplikace a služby, dnes oznámili, že uživatelům DeFi Global Access™ je umožněn bezprostřední a bezplatný přístup k více než 3500 Wi-Fi hotspotů v 18 zemích Evropy.

Uživatelé platformy DeFi Global Access již teď mají možnost využívat neomezený přístup k internetu prostřednictvím sítě DeFi Mobil. Nová spolupráce se společností free-hotspot.com však umožní uživatelům DeFi Global automatické spojení s jejími hotspoty na smart telefony Nokia a rovněž tak telefonování a to bezplatně přes VoIP v 18 zemích Evropy.

„Poplatky za roaming mohou být v Evropě značně vysoké,“ říká Brandon Meyers, Vice-President pro Marketing, free-hotspot.com. „Spolupráce s DeFi Mobile zabezpečí uživatelům vyšší kvalitu roamingu, nabídne řešení při volání z větších vzdáleností. Tím pádem zhodnotí již existující mobilní zařízení a ozkoušenou technologii. Doufáme, že rozsáhlá databáze uživatelů využije výhod volání za podstatně nižší ceny“, dodává Meyers.

Společnost free-hotspot.com pokračuje v expanzi dosahu nabídkou bezplatných služeb, jakými jsou například technická podpora, bezplatné umístění informačních linek či poskytnutí adresářů s na minutu aktualizovaným reportingem (unikátním řešením ve své doméně).

„Evropané spoléhající se na služby free-hotspot.com, mohou nyní rovněž velmi snadno využívat platformy DeFi Global Access a to ke zlepšení kvality a cenové dostupnosti jejich mobilní komunikace.“, zmiňuje Jeff Rice, generální ředitel a spoluzakladatel DeFi Mobile. „Klienti společnosti free-hotspot.com mohou využít neomezeného volání a zejména omezit nadstandartní roamingové poplatky. Naší prioritou je zajištění členům DeFi Global Access služby nejvyšší kvality a poskytnout řešení k velmi snadnému využívání. Spolupráce se společností free-hotspot.com je v tomto ohledu velmi důležitou podporou,“ uzavírá Rice.