Hlavní navigace

FREEPORT se umístil v soutěži WEBTOP 100

[Tisková zpráva] Dne 30. 10. 2007 byly na slavnostním večeru vyhlášeny výsledky soutěže WebTop100. Webové stránky outletového centra Freeport International Outlet se umístily na 4. místě v celkovém hodnocení českých webů a na 2. místě v oborovém žebříčku „Obchod a prodej“. WebTop100 je projekt, který hodnotí webové stránky českých firem a umožňuje srovnání kvality webů v rámci hlavního a oborových žebříčků.

Sdílet

Webové stránky outletového centra Freeport pocházejí z dílny grafického studia Pecka Design, které se umístilo se svým vlastním webem celkově na 3. místě a na 1. místě v oborovém žebříčku IT. Studio rovněž získalo ocenění „Designová trefa“.

O soutěži:
WebTop100 umožňuje firmám srovnat své webové prezentace s konkurencí a získat cenné podněty pro jejich další zlepšování. Do hlavního žebříčku jsou zařazovány webové stránky všech firem ze žebříčku BIZ100 časopisu BIZ. Firmy podnikající v ČR se mohou přihlásit do soutěže v rámci 11 oborových žebříčků. Webové prezentace hodnotí odborná porota podle pečlivě určených kritérií (informační hodnota, marketing, použitelnost, grafický design a technické řešení). Při vytváření struktury poroty je hlavním cílem dosáhnout toho, aby hodnocení jednotlivých webů bylo maximálně objektivní a zároveň bylo možné vzájemně porovnat i kvalitu webů ze zcela rozličných oborů.

O Freeportu:
Freeport International Outlet je prvním outletovým centrem v ČR a je jedním z největších nákupních center svého druhu ve střední Evropě. Návštěvníci mají na výběr z více než 200 světových značek v 65 obchodech. Freeport International Outlet prodává značkovou módu za ceny, které jsou díky unikátnímu obchodnímu systému minimálně o 30 až 50 % nižší než v běžných obchodech. V období speciálních slevových akcí mohou být ceny dokonce až o 70 % nižší. Překvapivě nízkých cen Freeport dosahuje tím, že značkové obchody zde nabízejí zboží z právě dobíhajících kolekcí. Jedná se o produkty, které ve svých domovských značkových prodejnách ustoupily nově přicházející kolekci. Pestrá paleta nejen módního zboží nabízeného v outletovém centru Freeport tak obsahuje hodnotné kolekce mezinárodních top návrhářů, které jsou k dispozici za bezkonkurenční ceny. Freeport garantuje svým zákazníkům nejnižší ceny značkové módy. Freeport International Outlet se nachází na hraničním přechodu Hatě u Znojma. www.freeport.cz