Hlavní navigace

Frekvence 1 opět zaznamenala úspěchy v důsledku programových změn!

[Tisková zpráva] Praha 6.8.2009 – Frekvence 1 stabilně patří do první trojice na rozhlasovém trhu a znovu prokazuje post nejznámější rozhlasové stanice.

Sdílet

Frekvenci 1 si denně naladí 928 tisíc posluchačů a týdně 1827 tisíc posluchačů, což při meziročním srovnání znamená nárůst o 115 tisíc posluchačů denně a 258 tisíc posluchačů týdně.

K nejlepší aktuálním výsledkům rádia Frekvence 1 patří první místo v poslechovosti v Jihomoravském kraji a také nově naměřené vysoké hodnoty v poslechovosti v práci, čímž posiluje status rádia, které je celodenním společníkem svých posluchačů.

Obrovský nárůst posluchačů zaznamenal např. Sportbar Aleše Valenty, který posílil o 35 tisíc posluchačů.

„Přestože opticky zůstává Frekvence 1 na svém, podařilo se nám několik významných průlomů – například to prvenství na jižní Moravě je dobrý velmi dobrý signál. Víc mě ale těší, že unikátní program Frekvence 1, který je mezi komerčními rádii u nás opravdu ojedinělý, je celkově úspěšný. Frekvence 1 je díky jménům Kraus, Valenta, Asterová, Kobzanová a Pokorný & Ondráček nepřehlédnutelná a zadavatelům nabízí možnosti, které jinde nenajdou. Protože buďme upřímní – v dnešní době nejde o získání pár tisíc posluchačů navíc. Jde o schopnost dosaženou audienci zužitkovat,“ řekl Miroslav Škoda, ředitel rádia Frekvence 1.

„Frekvence 1 má neuvěřitelně bohatý program, který inspiruje stále větší množství zadavatelů k netradičním formám reklamních a komunikačních projektů. Výrazně roste v segmentu farmacie, volný čas či sport,“ říká Michal Beran, obchodní ředitel Regie Radio Music.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).