Hlavní navigace

Frekvence 1 provozuje podcasting a blogy moderátorů

[Tisková zpráva] Praha 26. září 2006 – Ve druhé polovině září zpřístupnila Frekvence 1 na svých internetových stránkách www.frekvence1.cz pravidelně aktualizované populární rubriky ze svého ranního vysílání v originální zvukové podobě. Posluchači si tak mohou kdykoli přehrát mediálního Hujera Petra Čtvrtníčka, Krause s blondýnou, Snídani u Novotných, Imitátora Petra Jablonského či Špeky Haliny Pawlowské.

Sdílet

Tyto audioslužby na vyžádání jsou označovány jako podcasting, což je moderní technologie používající pravidelné každodenní aktualizace a automatické stahování audiosouborů do přenosných přehrávačů či PC posluchačů. Ti tak mají zajištěno, že jim neunikne žádná oblíbená rubrika z Frekvence 1 – když ji nemohou slyšet přímo ve vysílání, mohou si ji nechat automaticky nahrát do svého počítače či přenosného přehrávače a poslechnout si ji, kdykoli jim to bude vyhovovat.

Frekvence 1 má pro podcasting k dispozici jedinečný obsah. Každé ráno totiž šoumeni Frekvence 1 přinášejí do vysílání stále nové zábavné rubriky. Nejnovějším přírůstkem je Mediální Hujer Petr Čtvrtníček, velké popularity dosahuje Jan Kraus a blondýna, Snídaně u Novotných je již tradicí, stejně jako Špeky Haliny Pawlowské či vystoupení imitátora Petra Jablonského.

„Rubriky našich šoumenů jsou v ranním vysílání Frekvence 1 velmi populární, a proto jsme se rozhodli je zpřístupnit všem posluchačům i přes internet,“ uvádí Barbora Tachecí, ředitelka programu Frekvence 1.

Navíc pro ty posluchače, kteří pečlivě sledují politické a kulturní dění, je každý den připraven ke stažení dokonce večerní půlhodinový Pressklub s Jitkou Obzinovou.

V souvislosti s touto inovací spustila Frekvence 1 též blogy moderátorů, tedy internetové deníčky, do kterých si moderátoři zapisují své postřehy či zážitky. Momentálně se internetu svěřují Tomáš Kraus, Jitka Asterová, Luboš Xaver Veselý a Laďka Něrgešová.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).