Hlavní navigace

Frekvence 1 ukáže milion

[Tisková zpráva] Praha, 18. července 2007 - Je milion korun hodně nebo málo? Na rádiu Frekvence 1 se v červenci o takovou částku právě soutěží a posluchači si mohou tuto otázku ode dneška rozhodnout sami. Skutečný milion korun Frekvence 1 je totiž k vidění v obchodním centru Chodov, ve vnitřním kruhovém náměstí naproti infostánku.

Sdílet

Peníze, umístěné v bezpečnostní průhledné vitríně, nepřetržitě v době mezi 10 a 19 hod. hlídá ozbrojená ochranka. A bude tak dlouho, než se najde posluchač, který ve vysílání Frekvence 1 uslyší dvě po sobě jdoucí skladby – Sacrifice od Eltona Johna a hned za ním Frozen od Madonny, a dovolá se jako první přímo k moderátorovi do studia.

Vítěz a nový majitel balíku peněz bude vyhlášený moderátorkou Frekvence 1 a modelkou Dianou Kobzanovou právě před svým vystaveným milionem. Kdy to bude si nikdo netroufne ani hádat, ale každým dnem se šance zvyšuje.

Soutěž o 1 000 000 korun začala na rádiu Frekvence 1 v neděli 1. července přesně v 9.00 hodin ráno během dopolední show Diany Kobzanové Na titulní straně. Ukázky ze skladeb Sacrifice a Frozen moderátoři hrají ravidelně několikrát denně ve vysílání. Není tak potřeba být znalcem hudby nebo zbytečně utrácet za telefon při hádání složitých otázek, vyhrát může skutečně každý. Stačí jen nonstop poslouchat Frekvenci 1 a být pozorný a rychlý. Frekvence 1 touto novou soutěží podporuje svoji hudební image a nový hudební slogan: Frekvence 1 – největší kolekce hitů od 60. let do dneška.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).