Hlavní navigace

Frekvence 1: víc zábavy, víc hvězd, víc akce

[Tisková zpráva] Praha, 3. března 2008 - Kde je nejvíc stylu, zábavy, otevřených rozhovorů a osobností? Jednoznačně na Frekvenci 1. Z tohoto faktu vychází i nově upravený program, který startuje ode dneška.

Sdílet

„Shrnuto v jedné větě – podařilo se nám dát dohromady "tým snů“, dát život novým pořadům a Křížový výslech jsme posunuli o hodinu dopředu, takže začíná už v 9 ráno," říká Mirek Škoda, programový ředitel Frekvence 1 a dodává: „Když už se s o něčem bavit, tak jen s těmi "NEJ“ – nejzajímavějšími a nejpovolanějšími. To je Frekvence 1. Proto úplnou novinku na Frekvenci 1 – Sportbar – bude dělat Aleš Valenta. Sport je dnes společenský a kulturní fenomén a takhle s Alešem k novému pořadu přistupujeme."

Do rána se vrátily unikátní horoskopy, které připravuje Dagmar Kludská. Zároveň sekunduje Jitce Asterové v Sexy životě, kde si každý může nechat otipovat partnera v nové show „Hodíme se k sobě“? Novinek je tedy spousta, podrobně na www.frekvence1.cz http://www.frek­vence1.cz/ .

Nový program a slogan doprovází také nová intenzivní reklamní kampaň v tisku a na venkovních médiích.

VÍC VTIPU
Kraus a Blondýna – Jan Kraus a jeho kritické šlehy k tomu, co se kolem nás děje – každé ráno, nově osm minut po celé hodině v bloku 5 – 9 hodin (o víkendech 6 – 10 hodin).

„Frekvence 1 je jediné rádio, kde jsem. Rád mluvím o tom, co mi dělá radost nebo o tom, co mě štve! Ono mi to pomáhá. To vědomí, že to slyší ještě někdo jinej než já. Máte dvě možnosti: jedna je řvát do baráku, druhá mluvit takhle v rádiu. Já dávám přednost tomu mluvit do rádia – i když ani to řvaní do baráku nemusí bejt zrovna k zahození…,“ hrozí Jan Kraus.

VÍC LÁSKY
Sexy život – Jitka Asterová o vztazích a lásce. I o té „tajné“: každý všední den od 10 do 12 hodin.

„Pomáhám těm, co jsou tajně zamilovaní a stydí se to říct. Tak se do toho vložím já a domluvím první rande. Z 85 % jsem úspěšná. Všechno je živě a někdy se i rozbrečím – zvlášť když sama na toho pravého pořád nemůžu natrefit. Nejvíc mě dojalo, když Hanka s ročním Honzíkem chtěli kontaktovat chlapa (no, spíš kluka), co vůbec netušil, že má už rok syna. Teď mám novinku – test, jak se k sobě s partnerem hodíte. Nemusíte hned věřit na numerologii a karty, hlavně když se chcete bavit. Stačí datum narození a hned budeme vědět. Nebo alespoň napovím…,“ slibuje Jitka Asterová.

VÍC ZE ŽIVOTA
Babyboom – Naše země právě prožívá „baby boom“. Rodí se 100.000 dětí ročně! Což je také 200 tisíc rodičů a 400 tisíc babiček a dědečků. To je docela velká skupina lidí, kterou spojuje jedno: zájem o vše, co se kolem jejich dítěte šustne. A pro ně je tu Laďka Něrgešová, každý všední den od 12 do 14 hodin.

„Upřímně jsem úplně v šoku z toho, že se všichni mí vrstevníci – tedy Husákovy děti – rozhodli, že je čas plození. Všude včetně porodnic je pěkně narváno. Tak si s klukem v břichu myslíme, že je na čase tu populační explozi probrat. A nejvíc mě zajímají pohledy čerstvých otců. Když přijde můj muž s informacemi od kluků z fotbalu, tak se nestačím divit,“ komentuje to Laďka Něrgešová.

VÍC STYLU
Styl – Co na sebe, kam večer, co mu voní, co mu vadí, jak zaujmout, to ví Diana Kobzanová (s mužským protějškem Pavlem Kučerou) každý všední den od 14 do 17 hodin.

„Modelka a blondýna?? Ale se mnou se dá bavit o všem – jak poslat chlapa na plastiku, jak být před létem fit do plavek a jaké barvy se hodí do ložnice (a co tam s vámi udělají :-). Nebo můžeme mluvit o módě a grilovaných steacích. Cokoliv. A necháme si poradit od odborníků. Stačí říct, o čem chcete mluvit,“ láká Diana Kobzanová.

VÍC SPORTU
Sportbar – Vynikající sportovec, tanečník a zábavný společník – Aleš Valenta každý všední den od 10 . března od 17.30 od 20 hodin.

„Sport je velká část mého života. A vždycky mě bavilo se o sportu bavit. S kamarády, se známými… Diskusní sportovní pořad je takový splněný sen. Proč to dělám? Být na Frekvenci 1 je pro mě obrovskou výzvou. Myslím si, že mám co dát a co říci. Sportbar je o sportech a aktuálních sportovních tématech. A hlavně o vyjádření pocitů. Takže se nebojte reagovat a říci svůj názor,“ těší se na posluchače Aleš Valenta.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).