Hlavní navigace

Frekvence 1 vstupuje do nového roku 2006

[Tisková zpráva] [Praha 30. prosince 2005] -- Frekvence 1 nasadí do vysílání od nového roku další díly Snídaně u Novotných, navíc v rozšířeném rozsahu. Dva humorné kousky Snídaně u Novotných se budou nově pravidelně objevovat ve vysílání tohoto rádia vždy od pondělí do pátku v čase 8.30-9.00 hodin, a to místo dosavadního Dobrýho kafe. Frekvence 1 tak rozvíjí původní koncept dialogů této "bláznivé" rodiny, které si posluchači oblíbili již od loňského podzimu.

Sdílet

„Rodina Novotných je natolik unikátní, že větší zastoupení jejich rodinných přestřelek v ranním vysílání Frekvence 1 nabídne našim posluchačům ještě veselejší začátek nového dne,“ komentuje změnu programová ředitelka Frekvence 1 Barbora Tachecí.

Čas mezi 7. a 8. hodinou ráno zaplní na Frekvenci 1 vedle originálního mixu muziky a kompletního zpravodajského servisu populární Jan Kraus a blondýna (on ví všechno, ona nic a nebojí se zeptat), na kterého navazuje po 8.00 hodině Petr Jablonský se svými Vytáčkami, a ani v příštím roce samozřejmě nebudou v Ranním expressu na Frekvenci 1 chybět Špeky Haliny Pawlowské.

Připomeňme, že v roce 2005 se Frekvence 1 stala absolutně nejúspěšnějším rádiem na českém trhu ve všech hlavních měřených ukazatelích a zaujala první příčku nejen v podílu na trhu, ale i v celkovém počtu posluchačů v denním i týdenním zásahu. „Jsem přesvědčena, že vedle skvělého hudebního mixu se na úspěchu Frekvence 1 podílely především naše vlastní originální rozhlasové koncepty, a proto se na ně soustředíme i v roce příštím,“ poznamenává Barbora Tachecí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).