Hlavní navigace

French Open 2007 na Eurosportu

[Tisková zpráva] Přes 300 milionů diváků po celé Evropě bude moci opět sledovat na Eurosportu vysílání grandslamového tenisového turnaje French Open. Od neděle 27.5. do neděle 10.června uvidí diváci přes 120 hodin přímých přenosů, záznamů, magazínů a repríz.

Sdílet

Pro diváky, kteří přes den nestihnou přímé přenosy, je v pozdějších večerních hodinách připraven šedesátiminutový sestřih s nejzajímavějšími utkáními daného dne.

Již dlouho před turnajem v Roland Garros vysílal Eurosport magazíny Tatianas World, Road to Roland Garros a o legendách tenisu (André Agassi, Jim Courier, Monika Selešová, Steffi Grafová atd.). I v průběhu turnaje bude na Eurosportu magazín s rozhovory s hráči a hráčkami, analýzami utkání a dalšími zajímavostmi.

Magazín Game, Set, Mats a Lucie Vondráčková
Magazín s Matsem Willanderem (proto je v názvu Mats), bývalým švédským tenistou a trojnásobným vítězem French Open, mohla moderovat i česká herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková. V době, kdy v Paříži zkoušela divadelní hru, se zúčastnila i castingu Eurosportu. Kvůli pracovním povinnostem s natáčením třetí série Nemocnice na kraji města se však nakonec rozhodla z konkurzu odstoupit.