Hlavní navigace

Frogu.cz: jediný český web v soutěži

[Tisková zpráva] Frogu.cz (www.frogu.cz) je přední český portál o mobilech a zábavě. Frogu se od začátku rozhodlo, že nebude zatěžovat internetové linky svých zákazníků, a to hlavně díky úspornému kódu, se kterým si rozumí všechny aktuální verze prohlížečů. Za atraktivním designem se skrývá ukázkové použití moderních webových standardů, proto se může Frogu.cz pochlubit finálovou nominací v kategorii Portals v mezinárodní soutěži CSS World Awards, ve stejné kategorii soutěží pouze dalších 9 webů, mezi kterými jsou takoví portáloví velikáni jako Yahoo.com (www.yahoo.com) nebo Download.com (www.download.com).

Sdílet

CSS World Awards obsahují 10 kategorií, v každé z nich soutěží 10 webů. Soutěž CSS World Awards pořádá sdružení CSS Mania (www.cssmania.com). Smyslem je rozpoznat práci webových programátorů s využitím moderních webových standardů. Zatímco veřejná galerie CSS Mania obsahuje stovky až tisíce webů s pravidelnou denní aktualizací, finálovou nominaci CSS World Awards vybírala mezinárodní porota složená z nejlepších a nejvýznamnějších světových webových designérů.

Nominace Frogu.cz v CSS World Awards je důkazem toho, že český webdesign má světovou úroveň. Pro Frogu.cz je možnost sedět na finálové židli vedle Yahoo.com v kategorii Portal skvělým vysvědčením. Na tak prestižním hodnocení webu Frogu.cz má podíl zejména studio Alphanumeric (www.alphanume­ric.cz), díky ukázkovému technickému zpracování, design připravil známý český webdesignér Petr Hajda.

Portál Frogu.cz se narodil 21. ledna 2005 a zajímá se o mobilní zábavu, mobilní telefony, nové služby operátorů a další zajímavosti. Frogu o mobilní zábavě nejenom píše, ale herní pecky, tapety nebo melodie rovnou nabízí ke stažení. Během prvních šest měsíců provozu se portálu Frogu.cz podařilo získat stabilních 2 500 unikátních návštěvníků denně, přičemž tento výsledek má trvalý růst.