Hlavní navigace

Frogu.cz - nová značka v mobilní zábavě

[Tisková zpráva] Široká nabídka mobilního obsahu za nejnižší ceny v ČR. Denně nové články ze světa mobilů. Podcast (audio vysílání) o mobilních telefonech. Při registraci melodie nebo tapeta zdarma. Brzký vstup na slovenský a rakouský trh.

Sdílet

Český internet je bohatší o nový portál. Jmenuje se Frogu.cz, narodil se 21. ledna 2005 a zajímá se o mobilní zábavu, mobilní telefony, nové služby operátorů a další zajímavosti. Frogu o mobilní zábavě nejenom píše, ale herní pecky, tapety nebo melodie rovnou nabízí ke stažení. Na Frogu si vybere úplně každý, mobilní obsah mu doslova leze z uší, každý den navíc nějakou novinku přidá. Frogu ví, že vstoupilo do světa plného nástrah, a proto si vybralo vlastní cestu.

Nebude se vnucovat tam, kde ho nechtějí, ale nabídne otevřenou náruč všem, kteří se za ním přijdou podívat. Frogu nebude zatěžovat internetové linky svých zákazníků, za atraktivním designem skrývá velmi úsporný kód, se kterým si rozumí všechny aktuální verze prohlížečů. Téměř roční přípravu zužitkuje kromě ČR i v zahraničí, v průběhu dubna se vydá nejdříve na Slovensko a poté do Rakouska. Tam mu bude velkou oporou rakouská společnost DIMOCO GmbH (www.dimoco.at) zajišťující prodej mobilního obsahu přes Premium SMS. Frogu nebude následovat ostatní, ale především vymýšlet nové věci. Jako první v České republice například zavedlo podcast (audio vysílání) coby běžný zpravodajský formát z oboru mobilních komunikací a zábavy. Další novinky budou následovat. Frogu za svým cílem vykročilo sebevědomě. Už po prvním měsíci dosáhlo návštěvnosti 1500 unikátních návštěvníků denně. Do konce prvního kvartálu má za cíl stabilních 2500 unikátních návštěvníků denně a půjde-li všechno podle plánu, na začátku příštího roku oslaví 5000 unikátních návštěvníků denně.

Na Frogu nepřijde zkrátka ani náhodný host, při registraci dostane kredit, za který si může stáhnout melodii nebo tapetu na mobil zdarma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).