Hlavní navigace

FunPower jmenoval nového technického ředitele s úkolem zrychlit strategický vývoj

[Tisková zpráva] Praha, 29. dubna 2008: Ing. Ondřej Brablc (33) byl jmenován novým technickým ředitelem firmy FunPower s.r.o., zabývající se video technologií na Internetu. Brablc se připojil k FunPower poté, co strávil předchozí dva roky na pozici Director of Engineering ve start-up firmě AllPeers, s.r.o., která se specializovala na peer-to-peer sdílení digitálního obsahu. Jeho úkolem ve firmě FunPower bude realizace firemní strategie stát se preferovaným partnerem pro poskytování služeb v oblasti video technologie v České Republice.

Sdílet

Mezi klienty FunPower patří firma VDI Meta, provozující e-shop IT Levně, AVÍZO, SWATCH a Telefonica/O2. FunPower sám provozuje dva servery týkající se internetového videa; N-JOY (www.n-joy.cz) a Video Pohlednice (www.videopoh­lednice.cz). Nový technický ředitel bude také odpovědný za rozšiřování obsahu a služeb těchto dvou projektů.

“FunPower čeká náročný, ale zajímavý rok. Trh internetového videa rychle expanduje a stále více společností chce uchopit nové příležitosti, které technologie internetového videa poskytuje. Mezi tyto příležitosti patří nové reklamní formáty a virální videa se zvýšenou marketingovou účinností, ale i specializované přehrávače videa, které umožňují vytvořit rozmanitější firemní internetové prezentace.”

Brablc si je jistý pozicí svého nového zaměstnavatele: “FunPower je dobře umístěný na českém trhu, se stabilní uživatelskou základnou pro své servery a u svých obchodních partnerů získal zvučné jméno na poli poskytování sofistikovaných internetových řešení.”

Ondřej Brablc je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se věnuje běhání a jeho současným tréninkovým cílem je zaběhnout svůj první soutěžní maraton.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).