Hlavní navigace

FunPower spouští novou, rozšířenou verzi N-JOY portálu.

[Tisková zpráva] ový portál nyní umožňuje sdílení videa, fotografií i hudby. FunPower s.r.o., přední česká společnost v oblasti technologie Internetového videa dnes oznámila spuštění nové, rozšířené verze portálu N-JOY.CZ (www.n-joy.cz).

Sdílet

Ten je nyní obohacen o:
  • sekci komunity
  • vytváření fotoalb s hudebním doprovodem
  • vytváření video vzkazů pomocí webové kamery
  • nahrávání hudebních souborů

Nové služby jsou integrovány do zcela nového rozhraní, které umožnuje uživatelům pomocí čtyř hlavních navigačních prvků snadno vytvářet, sledovat a sdílet videa, fotoalba a další multimediální obsah na N-JOY. Nové služby a funkce na N-JOY:

Komunity (http://n-joy.cz/watch/com­munities): uživatelé mohou snadno a rychle vytvářet on-line komunity a sdílet videa a fotografie s přáteli, kteří mají podobné zájmy.

Fotoalba s hudebním doprovodem (ukázka embedded fotoalba na blogu): uživatelé mohou nyní vytvářet full-screen fotoalba s možností výběru hudby a množstvím přechodových efektů. Fotoalba je možné buď vytvářet nahráním souborů z uživatelova počítače, nebo využít možnosti importovat fotografie uložené na některém z oblíbených foto serverů jako jsou Rajče, Rodina, E-Stránky and Volný.

Vytvoření video vzkazu pomocí webové kamery (http://n-joy.cz/create/web­cam): služba umožňuje nahrát okamžitý video vzkaz za pomoci webové kamery a prostřednictvím integrované služby videopohlednice vytvořit originální, personalizovanou video zprávu – multimediální vzkaz kombinující video, text a předpřipravené grafické pozadí.

Nahrávání hudebních souborů (ukázka přehrávání hudby): je nová funkce umožňující uživatelům obohatit svoje komunitní stránky o skladby svých oblíbených interpretů, nebo použít nahrané skladby jako podkreslovací hudbu pro vytváření fotoalb. Matthew Barrett, Business Development Director společnosti FunPower říká: Novou verzí portálu N-JOY se snažíme nabídnout uživatelům univerzální platformu pro sdílení videa, fotografií a hudby na internetu. Je jen na uživatelích jak hraví a kreativní dovedou s těmito nástroji být.

Společnost FunPower plánuje v blízké budoucnosti další rozšíření funkcionality N-JOY týkající se mimo jiné i rozšíření komunitních funkcí jako jsou uživatelská fóra, upravitelný design stránek a další …

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).