Hlavní navigace

Fúze dokončena: Storyflex se integroval do Proact IT Group pod jménem Proact Czech Republic

[Tisková zpráva] Společnost Storyflex se stala členem nadnárodní technologické skupiny Proact IT Group a od února působí na českém a slovenském trhu pod novým jménem Proact Czech Republic. S plánovaným ročním obratem 270 milionů korun bude společnost patřit k předním hráčům na tuzemském trhu ukládání a archivace dat.

Sdílet

PRAHA, 21. února 2011 – Mezinárodní technologická společnost Proact IT Group dokončila integraci společnosti Storyflex do svých vlastnických struktur. Tuzemská pobočka od února vystupuje pod novým jménem Proact Czech Republic. Veškeré závazky a pohledávky firmy Storyflex přešly na nástupnickou společnost Proact Czech Republic. 

Na českém trhu tak vznikl jeden z nejsilnějších hráčů na poli ukládání a archivace dat s plánovaným letošním obratem ve výši 270 milionů korun. Proact Czech Republic se tak letos zařadí mezi TOP poskytovatele těchto služeb v České republice. Proact Czech Republic zaměstnává v Česku 32 odborníků a má pobočky v Praze, Brně a Ostravě. 

Mezinárodní sku­pina Proact IT Group je evropským lídrem v oblasti ukládání, zálohování, archivace a obnovy dat. Společnost působí ve dvanácti evropských zemích a zaměstnává 300 certifikovaných specialistů. Letošní obrat celé skupiny Proact IT Group se odhaduje na 3 miliardy korun. Společnost je kotována na švédské burze Nasdaq OMX Stockholm. Centrála společnosti sídlí ve Stockholmu. 

Integrace společnosti Storyflex do mezinárodní skupiny Proact IT Group posílí pozici tuzemské pobočky na trhu. „Naším hlavním cílem pro letošní rok je uvést novou značku na trh a udržet si stávající obrat,“ říká René Valvoda, výkonný ředitel společnosti Proact Czech Republic. „Síla skupiny Proact IT Group je v její specializaci a zázemí nadnárodní skupiny, která disponuje několika stovkami certifikovaných odborníků a těmi nejlepšími technologiemi,“ dodává René Valvoda.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).