Hlavní navigace

Galashow s latinou III Náš tip pro nedělní pohodový večer - 20. 6. na ČT1 ve 20.00 hodin

[Tisková zpráva] Už potřetí se v přímém přenosu z ostravské ČEZ Arény divákům České televize představí špička světového tanečního sportu. A to v duchu hesla do třetice všeho nejlepšího! Tentokrát totiž půjde o unikátní exhibiční show finálových párů Mistrovství Evropy v latinskoamerických tancích, které se v Ostravě uskuteční o den dříve a ČT ho odvysílá přímým přenosem na programu ČT4.

Sdílet

Nejlepší tanečníci kontinentu se ve svých exhibičních vystoupeních nebudou muset svazovat přísnými soutěžními pravidly, ani je nebudou rentgenovat ostříží zraky rozhodčích. Naopak, finálové páry mohou popustit uzdu improvizaci a bavit diváky překvapivými kousky. Diváci u obrazovek mohou pak ocenit jejich výkony prostřednictvím svých sms v hlasování o královský pár večera.

Pastvu pro oči tradičně doplní vybraná společnost hudebních hostů. Za doprovodu Figar Dance Bandu zazpívají mnohonásobná Zlatá slavice Lucie Bílá, do Síně slávy populární hudby letos uvedená Marie Rottrová, první ČeskoSlovenská SuperStar Martin Chodúr, talentovaná Markéta Konvičková, chybět nebude domácí Rock & Roll Band M. Woodmana a finále obstará nekonečně charismatický Daniel Nekonečný s kapelou Šum Svistu.

Nedělním galavečerem krásy a elegance, který slibuje nejedno překvapení, opět provedou tancem posedlí Jolana Voldánová a Roman Vojtek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).