Hlavní navigace

Galaxie sport dostupná i na kartách diGITALlink

[Tisková zpráva] V Hradci Králové 16.října 2006 – Dne 10. října 2006 byla podepsána smlouva mezi Galaxií sport, s.r.o. a společností GITAL s.r.o., která je distributorem a registrátorem dekódovacích karet diGITALlink pro příjem českých programů ze satelitu. Veškerou agendu uživatelů individuálního příjmu Galaxie sport doposud spravovala společnost Trade and Technology. Od neděle 15. října si již sportovní fanoušek může vybrat, zda si Galaxii sport předplatí prostřednictvím dekódovacích karet firmy Trade and Technology či firmy GITAL.

Sdílet

Firma Trade and Technology nabízí pro individuální předplatitele sportovního kanálu Galaxie sport předplatné na jeden rok za cenu 1 190 Kč, nebo na půl roku za 650 Kč. Doporučená prodejní cena karet Czechlink společnosti Trade and Technology byla dnem 4.10.2006 snížena na 1 999 Kč.

Zájemci o dekódovací karty diGITALlink si mohou vybrat předplatné na období jednoho měsíce, jehož cena je stanovena na 200 Kč anebo předplatné na období tří měsíců, které činí 500 Kč. Doporučená prodejní cena dekódovacích karet společnosti GITAL pro koncové uživatele je 999 Kč. Aktivaci karet je možno provést buď zakoupením diGITALkuponu příslušné ceny, aktivací přes internet, SMS zprávou nebo přes WAP. Registraci je možno realizovat v kteroukoliv denní i noční hodinu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).