Hlavní navigace

Gamesload expanduje do České republiky

[Tisková zpráva] Podnik s vůdčím postavením na německém trhu pro stahování počítačových her rozšiřuje svou nabídku na mezinárodní trhy.

Sdílet

Gamesload, platforma společnosti Deutsche Telekom AG pro počítačové hry, expanduje na mezinárodní trhy. Při prvním spuštění budou mít zákazníci z 20 zemí, mimo jiné Velké Británie, Švédska, Dánska, Polska, Maďarska a České republiky, okamžitě možnost využít nabídky na gamesload v angličtině.

„Internacionalizací nabídky na gamesload rozšiřujeme svou obchodní činnost v oblasti počítačových her ke stažení na celou řadu nových trhů. Přitom využíváme svých zkušeností jako vůdčí podnik na daném trhu v Německu, abychom se také v ostatních evropských zemích stali hlavním partnerem pro milovníky her přes internet,“ komentoval Harald Eisenächer, člen představenstva odpovědný za segment Personal & Social Networking v úseku produktů a inovací v Deutsche Telekom AG.

Do roku 2013 se má dle prognózy od PriceWaterhou­seCoopers[1] trh online her včetně Massively Multiplayer Online Games a online distribuce ročně rozrůstat o dvoumístné procentní hodnoty. „Vzhledem k růstu celého trhu je okamžik vstupu na celoevropský trh pro gamesload zvolen optimálně,“ řekl dále Harald Eisenächer

S celkem 1500 hrami na PC a casual hrami přináší přední německá společnost již při startu jednu z největších nabídek pro gamery v Evropě. Platit lze kreditní kartou nebo prostřednictvím systému PayPal, další možnosti platby budou následovat. Ceny za jednotlivé produkty se pohybují od 1,99 eur do 49,99 eur a budou uvedeny v příslušné měně dané země. Kromě toho je v mezinárodním výstupu k dispozici download manager, bezplatná záruka na stažení zakoupených her a na dobu dvou let demoverze širokého výběru casual her ke stažení zdarma. Rychlá objednávka se vyplatí – první dva tisíce zákazníků obdrží zdarma ke svému nákupu hru „The Rise of Atlantis“ (Objevení Atlantidy).

Pro vydavatele her se díky této internacionalizaci otevírají rozsáhlé možnosti kooperace, neboť Gamesload bude moci v budoucnosti svým partnerům nabídnout celoevropskou online distribuci z jedné ruky.