Hlavní navigace

* Gartner jmenoval Epicor vizionářem ve zprávě Magic Quadrant věnované ERP řešením pro středně velké firmy

[Tisková zpráva] Hodnocení vychází z ucelenosti vize a ze schopnosti ji úspěšně realizovat

Sdílet

Praha, 17. ledna 2011 – Společnost Epicor Software Corporation (NASDAQ: EPIC), přední dodavatel softwarových řešení pro řízení podnikových procesů, byla s ERP řešením Epicor 9 zařazena do kvadrantu vizionářů v prestižní zprávě Magic Quadrant agentury Gartner analyzující poskytovatele ERP řešení zaměřené na produktově orientované firmy střední velikosti s ročním obratem mezi 50 miliony a 1 miliardou amerických dolarů.  

„Umístění Epicoru v kvadrantu vizionáře podporuje naše dlouholeté odhodlání poskytovat zákazníkům flexibilní, škálovatelná a finančně efektivní řešení, která drží krok s nejnovějšími technologiemi a osvědčenými postupy. Úspěšná konsolidace několika různých produktů do řešení Epicor 9 je svědectvím o našem odhodlání pomáhat zákazníkům zvyšovat efektivitu a produktivitu a dosahovat podnikatelských cílů,“ řekl George Klaus, prezident a generální ředitel společnosti Epicor. 

Oceňované řeše­ní Epicor 9 bylo uvedeno na trh v prosinci roku 2008 jako výsledek konvergence 25letých zkušeností společnosti Epicor na poli podnikových řešení v jediném celopodnikovém ERP systému. Epicor 9 je vysoce pokročilé a globálně konfigurovatelné řešení, které využívá koncept Web 2.0 a poskytuje uživatelům nové možnosti kolaborace a produktivity.

V roce 2010 Epicor uvolnil významnou novou verzi tohoto řešení s cílem pomoci organizacím využít měnící se ekonomické podmínky. Systém Epicor 9.05 s technologií Epicor True SOA nabízí výkonnou, vizionářskou základnu, jež umožní podnikům lépe využívat veškeré výhody plánování podnikových zdrojů. V této nové verzi Epicor rozšířil také oborově specifické funkce pro podniky ve výrobě, distribuci, finančních službách, stavebnictví a strojírenství a pro projektově založené organizace. Robustní nové funkce v oblasti projektového řízení a účetnictví zase významně pomohou podnikům, které se zaměřují na státní zakázky a související profesionální služby. 

V ostrém provozu dnes ERP řešení Epicor 9 využívá více než 300 zákazníků po celém světě, a bylo dodáno na více než 2 000 míst v 56 zemích, což zahrnuje dodávky více než 800 novým zákazníkům.  

Dostupnost produktu

Nejnovější verze řešení Epicor 9 byla uvedena v březnu 2010. Další informace o řešení Epicor ERP naleznete na http://www.epi­cor.com/produc­ts/pages/epicor­.aspx.   

O zprávě  Magic Quadrant agentury Gartner

Zpráva Magic Quadrant je chráněna autorským právem z prosince roku 2010, které náleží společnosti Gartner Inc., a je použita s jejím svolením. Magic Quadrant je grafické znázornění situace na trhu v určitém časovém období. Znázorňuje analýzu toho, jak si jednotliví dodavatelé stojí vůči kritériím pro daný trh, která definovala agentura Gartner. Gartner nepodporuje žádného dodavatele, produkt nebo službu zmíněnou ve zprávě Magic Quadrant a nedoporučuje uživatelům technologií, aby volili pouze produkty dodavatelů, kteří se umístili v kvadrantu lídrů. Zpráva Magic Quadrant má sloužit výlučně jako informační prostředek a ne jako návod pro konkrétní rozhodnutí. Gartner se zříká všech vyjádřených nebo naznačených záruk v souvislosti s tímto výzkumem, včetně záruk prodejnosti a vhodnosti výzkumu pro specifický účel.  

O společnosti Epicor Software Czech

Epicor Software je předním globálním poskytovatelem softwarových řešení pro odvětví výroby, distribuce, maloobchodu, pohostinství a služeb. Svým 20 000 zákazníkům ve více jak 150 zemích poskytuje společnost Epicor integrovaná softwarová řešení pro řízení podnikových procesů, s jejichž pomocí dokážou firmy zákazníků zvyšovat efektivitu a ziskovost, konkrétně jsou to systémy podporující plánování a využití podnikových zdrojů (ERP), řízení péče o zákazníky (CRM), řízení dodavatelsko-odběratelského řetězce (SCM) a řízení operací v oblasti maloobchodu (retail). V České republice a na Slovensku působí společnost Epicor Software již 17 let. ERP řešení Epicor zde využívá přes 200 společností a s tímto softwarem pracuje více než 3 000 koncových uživatelů. Více informací naleznete na www.epicor.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).