Hlavní navigace

Gartner umístil Citrix Systems jako vizionáře do „Magic Quadrant pro optimalizaci WAN“

[Tisková zpráva] FORT LAUDERDALE, Florida, 21. ledna 2008 — Společnost Citrix Systems, Inc. (Nasdaq: CTXS), přední světový dodavatel infrastruktury pro poskytování aplikací, oznamuje, že byla zařazena do kvadrantu vizionářů v nedávno zveřejněné zprávě1 „Magic Quadrant for WAN Optimization Controllers, 2007“, kterou sestavila firma Gartner, Inc. Tato zpráva zhodnotila 14 různých dodavatelů řešení pro optimalizaci WAN.

Sdílet

S nárůstem stále více rozptýlené globální pracovní síly se hlavními problémy pro IT staly průvodní vlivy tohoto stavu na firemní sítě kvůli vyšším nárokům na zabezpečení, šířku pásma a konvergenci služeb. Řešení Citrix WANScaler™ urychluje poskytování aplikací pro firemní pobočky, datová centra a mobilní pracovníky až 30krát. Citrix WANScaler je transparentní end-to-end řešení pro všechny WAN IP sítě, odstraňující potřebu změn dosavadních nástrojů pro správu sítě, firewallů, síťových služeb nebo aplikací. Řešení od Citrix přináší větší propustnost WAN a kratší dobu odezvy u všech aplikací. Podporuje stovky firemních poboček a propustnost WAN až do 500 Mb/s. WANScaler, jehož základ tvoří AutoOptimizer Engine, nabízí transparentní a flexibilní možnosti nasazení v rámci podniku a automaticky aplikuje na každý tok dat nejlepší kombinaci metod pro zvýšení výkonu v závislosti na aplikaci, charakteru dat a stavu sítě.

„Zrychlení, zabezpečení a optimalizace aplikací pro firemní pobočky a vzdálené uživatele pomocí Citrix WANScaler je důležitou součástí komplexní strategie poskytování aplikací, která pokrývá celou linii od datových center po jednotlivé počítače,“ řekl Wes Wasson, hlavní viceprezident a marketingový ředitel Citrix Systems. „Zařazení společnosti Citrix do kvadrantu vizionářů považujeme za další potvrzení úspěchu našeho úsilí přinášet nejkomplexnější řešení pro poskytování aplikací, které zpřístupňuje libovolnou aplikaci každému uživateli na jakékoli místě s maximálním výkonem, zabezpečením a úsporou nákladů.“