Hlavní navigace

GAUZY snížila cenu hostovaného antispamu

[Tisková zpráva] Společnost GAUZY snížila cenu služby hostované ochrany proti spamu a virům, která eliminuje stále rostoucí rizika elektronické pošty a poskytuje účinnou ochranu e-mailových zpráv a firemních sítí.

Sdílet

PRAHA, 14. února 2008 – Společnost GAUZY snížila cenu komplexní služby s názvem „Hostované filtrování proti spamu a virům“. V základní variantě Mail Filtering nabízí prověřování spamu a virů pomocí několika modulů, aktivní filtrování obsahu, připojení založené na zásadách a přístup ke zprávám, není-li server k dispozici. Uživatelům přináší především účinnou ochranu proti spamu bez nutnosti nákupu vlastních zařízení, instalace a zatížení serveru.

Dostupnost služby je garantována na 99.999 % času. Základní typ antispamové ochrany pro jednoho uživatele stojí 60 Kč za měsíc, resp. 600 Kč ročně bez DPH, zájemci mají možnost vyzkoušet si službu jako trial verzi na 30 dní zdarma. V nadstavbě Mail Continuity získávají navíc přístup k e-mailu během výpadku sítě, ukládání historie zpráv a jejich úložiště s možností prohledávání. Ve druhé nadstavbě s názvem Mail Archive je k dispozici také filtrování zpráv před archivací a rychlé vyhledávání s načítáním.

„Toto řešení slouží zejména k ochraně proti nevyžádané poště a škodlivému softwaru, udržení přístupu k e-mailům během havarijních situací a po nich, a pomáhá uspokojit požadavky na archivaci zpráv,“ říká technický ředitel Gauzy Otakar Školoud. „Bude vyhovovat zejména těm společnostem, pro něž by zajištění této služby vlastními silami bylo složité a nákladné. Poskytuje účinnou, několikanásobnou ochranu v reálném čase a nevyžaduje žádné investice.“

Více informací na: http://www.gau­zy.cz/reseni/an­tispam-antivir-firewall/.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).