Hlavní navigace

GAUZY spolupracuje s CTY GROUP

[Tisková zpráva] Společnost GAUZY, která se zabývá poradenstvím a službami v oblasti informačních a komunikačních technologií, navrhuje své řešení hostovaného Exchange holdingu CTY GROUP, jehož členy jsou strojírenské, chemické, polygrafické a hutnické firmy. Na základě doporučení a rozborů specialistů z GAUZY se tak podaří holdingu optimalizovat náklady na provoz řešení Exchange.

Sdílet

PRAHA, 12. listopadu 2007 – Společnost GAUZY oznámila, že jejích služeb využívá holding CTY GROUP, který sdružuje firmy z oblasti strojírenství, chemie, polygrafie a hutního průmyslu. Předmětem spolupráce jsou analýzy, zabývající se optimalizací nákladů na provoz řešení Exchange.

Prostřednictvím společnosti ABIS Czech a.s., která CTY GROUP poskytuje služby Outsourcingu ICT, probíhají jednání o implementaci hostovaného Exchange od GAUZY, s.r.o. do struktury holdingu jako nástroje, který bude schopen pokrývat potřeby dynamicky se rozvíjející společnosti, v níž neustále rostou požadavky na výkon a kapacitu systému.

„Společnost, tak dostává do ruky řešení, které okamžitě integruje nového člena skupiny do poštovního systému a umožňuje mu tak plně využít funkcionalitu Microsoft Exchange bez nutných investic do vlastního řešení,“ vysvětluje obchodní ředitel GAUZY Miroslav Radvan. "

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).