Hlavní navigace

GCC Services pečuje o servery České národní banky

[Tisková zpráva] Firma bude pro Českou národní banku zajišťovat pozáruční servis 112 serverů rozmístěných v různých regionech České republiky.

Sdílet

PRAHA, 5. března 2007 – GCC Services, dceřiná společnost systémového integrátora a technologické firmy S&T CZ, nyní v ČNB zodpovídá za opravy a údržbu serverových zařízení firem Dell a HP. Pozáruční servis zahrnuje všechny druhy servisních zásahů se zaručenou dobou opravy počínaje čtyřmi hodinami po nahlášení události.

„Kvalita, dostupnost a cena služeb poskytovaných firmou GCC Services v rámci skupiny S&T CZ představuje pro ČNB jistotu potřebnou pro spolehlivé a bezpečné zajišťování základních činností banky,“ uvedl ředitel sekce informatiky ČNB Jan Hampl.

Získání zakázky od ČNB je projevem důvěry ve spolehlivost a kvalitu služeb GCC Services. „Máme dlouholeté zkušenosti se servisní podporou i v těch nejnáročnějších provozech, v nichž musí být zaručena nejvyšší míra zabezpečení a spolehlivosti. Navíc jsme schopni garantovat a monitorovat dohodnuté doby odezvy, takže zákazník má vždy přesný přehled o dodávce objednaných služeb,“ uzavřel generální ředitel GCC Services Miroslav Bečka.

Zakázka se týká poboček České národní banky nejen v Praze, ale i v Českých Budějovicích, Hradci Králové, Plzni, Ústí nad Labem, Brně a Ostravě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).