Hlavní navigace

GCC Services zajišťuje servis počítačů a notebooků Fujitsu Siemens Computers

[Tisková zpráva] Společnost GCC Services se stala autorizovaným servisním partnerem Fujitsu Siemens Computers. Síť servisních partnerů společnosti Fujitsu Siemens Computers se tak rozšířila o dalších osm poboček.

Sdílet

PRAHA, 3. listopadu 2006 – Servisní organizace GCC Services, která je součástí nadnárodní skupiny S&T, se stala autorizovaným celorepublikovým servisním partnerem společnosti Fujitsu Siemens Computers. Pobočková síť servisních partnerů společnosti Fujitsu Siemens Computers se tak rozšířila o dalších osm poboček – Prahu, Brno, České Budějovice, Pardubice, Plzeň, Teplice, Liberec a Ostravu.

„Jsme rádi, že GCC Services bude zajišťovat servis a podporu osobních počítačů a notebooků od Fujitsu Siemens Computers po celé republice. Naši špičkoví specialisté, logistika a dlouholeté zkušenosti v oblasti záručního a pozáručního servisu budou zárukou spokojenosti uživatelů notebooků Fujitsu Siemens Computers,“ řekl Miroslav Bečka, generální ředitel společnosti GCC Services.

„GCC Services je náš dlouholetý a ověřený servisní partner, který bude zajišťovat podporu notebooků AMILO, AMILO Pro a LIFEBOOK a dále celého portfolia osobních počítačů a pracovních stanic značky Fujitsu Siemens Computers. Podpora se vztahuje jak na koncové zákazníky, tak i firemní klientelu,“ dodal Jiří Charbuský, Service and Technical Support Manager Fujitsu Siemens Computers pro Českou a Slovenskou republiku.

Podepsáním partnerské smlouvy mezi GCC Services a Fujitsu Siemens Computers se tak dále rozvíjí úspěšná spolupráce obou firem v oblasti servisu výpočetní techniky, která se datuje od roku 2003.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).