Hlavní navigace

GEM System Intrernational je zlatým partnerem Microsoftu

[Tisková zpráva] 26. března Praha – GEM System Internatioanal, český dodavatel vlastních systémových a integračních řešení, získal certifikát Microsoft Gold Certified Parner. Certifikaci firma obdržela v segmentu produktů Microsoft Dynamics určených pro malé a střední podniky. GEM System International dosáhl nejvyššího partnerského certifikátu Microsoftu na základě splnění předepsaných kvalitativních nároků v oblastech MSB Solutions a serverů a díky třem zaměstnancům ověřených jako Microsoft Certified Professional.

Sdílet

„Zlaté partnerství s Microsoftem je pro nás velkým krokem vpřed a věřím, že nám otevře řadu možností dalšího rozvoje – ať už jde o nový byznys, účast ve vývojářských programech zaměřených na nástroje Microsoft či vzdělávání našich zaměstnanců,“ řekl k získání certifikátu Zdeněk Vlček, ředitel GEM System International.

Nejvyšší certifikace v rámci partnerského programu Microsoft ale přináší výhody také současným i potencionálním zákazníkům Gem System International. Mezi ně patří především garance spolupráce se špičkovými odborníky, pravidelné ověřování kvality poskytovaných služeb a snadná dostupnost důležitých informací o firmě, díky kterým se klient může ujistit o solidnosti dodavatele.

GEM System International:
Od roku 2004 GEM System International nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti systémových integrací postavených na produktech všech hlavních dodavatelů od Microsoft přes Hewlett – Packard až po Oracle. Společnost zároveň patří mezi klíčové dodavatele těchto významných hráčů na trhu.

Gem System International se zaměřuje především segmenty datových skladů, business intelligence, ERP systémů pro sféru malých a středních podniků a integračních projektů SOA. Služeb firmy využila již celá řada společností, především z oblastí finančních služeb, pojišťovnictví, telekomunikací a průmyslové výroby. Za sebou má napřílad implementaci Mezinárodních standardů účetního výkaznictví IFRS a přípravu přechodu na euro pro klienta z bankovního sektoru či nasazení rozsáhlého databázového řešení v jedné z největších českých zdravotních pojišťoven.