Hlavní navigace

General Registry nabízí registraci .eu domény za 20 CZK

[Tisková zpráva] S platností od 4.6.2008 je možné zaregistrovat .eu doménu u naší společnosti za 20 CZK + DPH na období jednoho roku. Nabídka je určena jak společnostem, které registrují větší počet domén (webhosteři, webdesigneři, ISP...), tak koncovým klientům. Platí do odvolání, které bude zveřejněno na obou našich webech.

Sdílet

Společnost zahájila svou činnost na podzim roku 2003 s nulovým počtem domén. Jediným cílem společnosti je registrace a správa domén. Svým partnerům proto nekonkuruje poskytováním žádného druhu hostingu.

Společnost je akreditovaným registrátorem .cz, .eu a ENUM domén. Dále nabízí registraci a správu nadnárodních domén .com, .net, .org, .biz, .info a .name a pro partnery i další běžné druhy evropských a světových domén. S počtem více než 43 tis. spravovaných českých domén se nachází na páté příčce v žebříčku akreditovaných registrátorů českých domén a je největší registrátor, který zároveň neposkytuje webhosting.

V nejbližší době chystáme změnu systému pro registraci a správu domén. Dále chceme pokračovat ve zdokonalování našeho automatického systému API vytvořeného pro řízení většího počtu domén.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).