Hlavní navigace

General Registry překročila 30 000 .cz domén

[Tisková zpráva] Dne 23.1.2007 přesáhl počet domén ve správě společnosti General Registry 30 000, což představuje tržní podíl 10,5 % . Těchto výsledků, kterých si velmi vážíme, bychom nedosáhli bez našich partnerů. Rádi bychom jim tímto poděkovali za spolupráci a důvěru, kterou v naše služby vkládají.

Sdílet

Společnost zahájila svou činnost na podzim roku 2003 s nulovým počtem domén. Jediným cílem společnosti je registrace a správa domén. Svým partnerům proto nekonkuruje poskytováním žádného druhu hostingu.

Společnost je akreditovaným registrátorem .cz, .eu a ENUM domén. Dále nabízí registraci a správu nadnárodních domén .com, .net, .org, .biz, .info a .name. V České republice patří mezi největší registrátory. Nachází se na páté příčce v žebříčku akreditovaných registrátorů českých domén a je největší registrátor, který zároveň neposkytuje webhosting.

V nejbližší době chystáme kompletní změnu vizuálního stylu a zprovoznění nových webových stránek. Dále se chceme zaměřit na zkvalitňování našeho automatického systému pro registraci a právu domén. General Registry provozuje aplikaci Domain Master.