Hlavní navigace

Genesys Compact Edition je nové řešení pro péči o zákazníky

[Tisková zpráva] Technologická sada integruje software Genesys s technologiemi Alcatel-Lucent. Zejména středně velkým podnikům nabídne vyspělý systém pro řízení péče o zákazníky, který se vyznačuje jednoduchou konfigurací, nenáročnou údržbou a vyspělými funkcemi pro řízení klientské péče.

Sdílet

PRAHA, 26. července 2010 – Společnost Alcatel-Lucent významně rozšiřuje portfolio technologických řešení pro firemní call centra nabízených pod značkou Genesys. Novinka Genesys Compact Edition představuje technologicky otevřené řešení, do nějž jsou integrovány klíčové softwarové produkty divize Genesys a technologie společnosti Alcatel-Lucent.

Řešení je zaměřeno především na středně velké podniky do 150 operátorů call centra. Nový produkt byl zatím nabídnut vybrané skupině možných zákazníků, přičemž široce dostupný bude v posledním čtvrtletí letošního roku.

Spojení toho nejlepšího v oblasti technologií pro call centra
Značka Genesys Compact Edition nahradí původní brand OmniTouchTM Premium Edition. „Dochází tak ke spojení těch nejlepších produktů divize Genesys a technologií Alcatel-Lucent. Lze díky tomu nabídnout podstatně širší spektrum řešení pod značkou, kterou zákazníci po celém světě dobře znají,“ řekla Marie Udal, marketingová manažerka divize Genesys, která je součástí společnosti Alcatel-Lucent.

Do otevřeného řešení Genesys Compact Edition je integrováno řešení Alcatel-Lucent OmniTouchTM Premium Edition, které vzájemně propojuje softwarové řešení Genesys s ústřednou Alcatel-Lucent OmniPCXTM Enterprise Communication Server.

Vzájemná integrace obou řešení umožňuje podporovat více platforem současně včetně Genesys SIP (Session Initiation Protocol), ale zároveň i starší systémy telefonních ústředen. Podnikům nové řešení umožní ponechat si stávající IT infrastrukturu a postupně snadno migrovat ze starších ústředen na flexibilnější SIP prostředí podporující telefonování po internetu.

Snadná správa a údržba pro středně velké firmy
Součástí Genesys Compact Edition je i softwarové rozhraní Alcatel-Lucent Visual Contact Center, které v jednom uživatelském prostředí integruje všechny nástroje nutné pro konfiguraci, kontrolu a měření činností kontaktního střediska.

Genesys Compact Edition se vyznačuje zjednodušenou konfigurací a snadnou údržbou. To ocení zejména středně velké firmy, které kladou důraz na snadné provozování takových systémů. Zároveň ale budou mít k dispozici nejvyspělejší funkce pro řízení péče o zákazníky. Ty jsou totiž často nabízeny jen jako součást prémiových řešení určených pro velká podniková centra péče o zákazníky.

Genesys, součást společnosti Alcatel-Lucent, je předním poskytovatelem softwarových řešení pro kontaktní centra, která slouží ke komplexnímu řízení vztahů se zákazníky. Genesys se zaměřuje na software pro interakci se zákazníky prostřednictvím telefonu, webu a e-mailu. Software Genesys zákazníky dynamicky propojuje s patřičnými místy – pomocí samoobslužných či asistovaných služeb – za účelem splnění požadavků zákazníků, optimalizace cílů péče o zákazníky a efektivního použití zdrojů. Software Genesys zpracuje každý den více než 100 milionů zákaznických interakcí ve více než 4000 společností a státních organizací v 80 zemích. Genesys umožňuje společnostem i organizacím využívat všech jejich zdrojů, od kontaktního centra až po administrativní zázemí, ke zkvalitňování interakce se zákazníky. Díky tomu Genesys pomáhá odstranit nespokojenost zákazníků, podporuje efektivitu a urychluje obchodní inovace. Další informace najdete na webu www.genesyslab.com nebo na blogu www.betterinte­ractions.com. Hlavní sídlo společnosti je v kalifornském Daly City v USA, na celém světě má Genesys 43 poboček. Pražská kancelář je centrem pro region střední a východní Evropy a Blízký východ. Více informací naleznete na www.genesyslab.com.

O společnosti Alcatel-Lucent
Společnost Alcatel-Lucent dodává poskytovatelům služeb, firemní klientele a státní správě na celém světě řešení, která umožňují koncovým uživatelům využívat hlasové, datové a obrazové komunikace. Alcatel-Lucent je lídr v oblasti pevných, mobilních a konvergentních širokopásmových sítí, IP technologií, aplikací a služeb a využívá bezkonkurenčních technických a vědeckých kapacit Bell Labs, jednoho z největších inovačních center v telekomunikačním průmyslu. S pobočkami ve 130 zemích světa je Alcatel-Lucent místním partnerem s celosvětovým dosahem. Společnost Alcatel-Lucent dosáhla v roce 2009 tržeb ve výši 15,157 miliardy EUR, operuje z Francie a její vedení sídlí v Paříži.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).