Hlavní navigace

GFI Software uvádí GFI MailArchiver 2011

[Tisková zpráva] Vedle výrazně rychlejšího vyhledávání nabízí verze 2011 nové uživatelské rozhraní a ovládací panel

Sdílet

Praha, 10. ledna 2011 –Společnost GFI Software, přední poskytovatel infrastruktury pro malé a středně velké podniky (SMB), uvedla na trh řešení GFI MailArchiver 2011, nejnovější verzi svého softwaru pro archivaci elektronické pošty. Tato klíčová verze nabízí nové důležité funkcionality, jako je například automatická správa archivace a možnosti rychlejšího a komplexnějšího vyhledávání, které dále zvyšují potenciál řešení v oblasti výzev spojených s rostoucími náklady na ukládání dat a s potřebou vyhledávání archivovaných e-mailů.

 

GFI MailArchiver slouží jako centrální místo pro řešení problémů se správou elektronické pošty na poštovním serveru Exchange. Řešení, které má v současnosti již více než 10 000 zákazníků, pomáhá administrátorům spravovat archiv veškeré podnikové e-mailové korespondence, významně omezovat nároky na Exchange server, řídit a redukovat závislost firmy na souborech PST a zároveň splňovat rostoucí objem nejrůznějších regulatorních požadavků, eDiscovery a další legislativy. MailArchiver je řešení, které lze snadno instalovat, které vyžaduje jen minimum administrace a jež je navíc dodáváno za velmi konkurenceschopné ceny. Nová verze GFI MailArchiver nabízí řadu nových funkcí podporujících uživatelskou přívětivost a snižujících zátěž kladenou na administrátory, včetně webového rozhraní, které převádí zálohování a obnovu elektronické pošty mezi samoobslužné aktivity.

„MailArchiver řeší problémy s ukládáním dat, které MS Exchange 2010 dále prohlubuje, a usnadňuje zálohování a obnovu elektronické pošty – je to tak snadné jako přetáhnutí e-mailu v Outlooku. Organizacím, které přecházejí z Exchange 2003 či 2007 na Exchange 2010 se všemi jeho novými funkcemi, bude ale scházet Úložiště jediné instance (SIS), což znamená, že jejich náklady na ukládání dat významně vzrostou. S řešením MailArchiver 2010 budou uživatelé moci vrátit SIS zpět do Exchange, což zredukuje potřebu drahých úložných médií a zároveň vyřeší správu PST souborů,“ řekl Brian Azzopardi, produktový manažer společnosti GFI Software.

„Inovované funkce v nové verzi slouží jako „trychtýř“ směřující ke splnění hlavních cílů v oblasti uživatelských zkušeností a zjednodušení života síťových administrátorů. Nová verze zároveň podpoří naše vedoucí postavení na trhu díky funkčně bohatému řešení za velmi příznivou cenu.“

Nové funkce GFI MailArchiver 2011 zahrnují:

  • Automatická správa archivace: GFI MailArchiver 2011 eliminuje potíže při vytváření a zavádění nových archivů postavených na SQL Express a NTFS. Administrátorovi stačí jednoduše definovat okamžik, kdy by MailArchiver měl zavést nový archiv, a řešení se samo postará o zbytek. To znamená, že zákazníci si nemusejí opatřovat nákladnou licenci na SQL Server – jako třeba jejich konkurenti.
  • Rychlejší, komplexnější vyhledávání: Funkce vyhledávání byla inovována a nyní je až o 30 % rychlejší. Nové možnosti vyhledávání (operátory „a“, „nebo“, negace) umožňují uživatelům provádět cílenější vyhledávání tak důležité při eDiscovery a procesech pro řízení znalostí.
  • Nové uživatelské rozhraní: Díky využití nejnovějších webových technologií nabízí nové uživatelské rozhraní snazší navigaci jak pro prvouživatele, tak pro zkušené administrátory potřebující řešit úkoly rychle a intuitivně.
  • Ovládací panel: Grafický, dynamický ovládací panel zobrazuje klíčové informace o stavu archivu na první pohled velmi přehledným způsobem, což usnadňuje odchycení potenciálních chyb ještě před tím, než se stanou.
  • Snadná instalace: MailArchiver dokáže automaticky konfigurovat žurnálování a synchronizaci složek v rámci Exchange. Eliminací nejasností a dohadů při konfiguraci jsou administrátoři schopni zabezpečit plný výkon řešení mnohem rychleji.
  • Podpora skupin Active Directory: Zjednodušuje administraci díky možnostem administrátora specifikovat celé skupiny uživatelů namísto jednotlivých uživatelů.
  • Rychlá obnova poštovních schránek: Obnovuje všechny nebo jen některé z archivovaných e-mailů uživatele do jeho poštovní schránky.

O GFI

GFI Software je předním softwarovým vývojářem. Malým a středním podnikům nabízí  jednotný zdroj řešení pro oblast webové a emailové  bezpečnosti, archivace, zálohování a faxování, síťového a bezpečnostního softwaru i hostovaných technologií. Produkty GFI jsou dostupné formou softwaru, v rámci cloud architektury (model SaaS) nebo jako hybridní řešení nabízející to nejlepší z obou těchto modelů. Díky technologiím s řadou ocenění, vstřícné cenové politice a silnému zaměření na požadavky SMB sektoru uspokojuje GFI potřeby produktivity a kontinuity vyžadované podniky po celém světě. Společnost má pobočky v USA, Velké Británii (Londýn a Dundee), Rakousku, České republice, Austrálii, Filipínách na Maltě a dalších částech světa, které se starají o stovky tisíc instalací. Obchodní model společnosti GFI je postaven na nepřímém prodeji přes partnerský kanál čítající celosvětově tisíce partnerů. Společnost je také Microsoft Gold Certified Partnerem. Více informací o společnosti naleznete na http://www.gfi­.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).