Hlavní navigace

GFI Software uvádí na český trh řešení GFI MAX

[Tisková zpráva] GFI Software nabízí českým distributorům, poskytovatelům managed services a dodavatelům IT podpory vedoucí nástroje na trhu pro dodávky špičkových služeb jejich zákazníkům

Sdílet

Praha, 14. září 2009 – GFI Software, přední softwarový vývojář na trhu s bezpečnostními nástroji, dnes oznámila uvedení řešení GFI MAX na český trh, které poskytuje vyšší efektivitu a zabezpečení správy podnikových IT infrastruktur. Řešení zároveň nabízí lokálním distribučním a servisním partnerům příležitost zkvalitnit služby poskytované zákazníkům a zvýšit svůj obrat a zisk.

GFI MAX je špičkový soubor nástrojů pro vzdálenou správu, monitoring a podporu primárně určený pro Value Added Resellery (VAR), dodavatele IT služeb a poskytovatele managed services (MSP) po celém světě. Poskytovatelé typu MSP budou moci v rámci GFI MAX sledovat systémy v reálném čase, automatizovat pravidelné testy stavu systému, provádět inventarizaci hardwaru a softwaru, kontrolovat nainstalované patche, nabídnout klientům reporty pod vlastní hlavičkou a poskytnout vzdálenou podporu. Zvýší tak své pravidelné výnosy, sníží provozní náklady a nabídnou nejlepší služby IT podpory na trhu. „Malé a středně velké společnosti (SMB) často nemají zdroje k zajištění nepřetržitého dohledu nad svými servery a sítěmi. I ty nejmenší chyby mohou vést k výpadkům systémů a tím i ke snížení produktivity a obchodním ztrátám. Naši prodejní a servisní partneři mohou hrát velmi důležitou roli v tom, že dokáží pomoci SMB firmám monitorovat jejich sítě, a proto uvádíme na trh GFI MAX, naši první nabídku v segmentu řízených služeb. GFI MAX umožňuje partnerům provozovat služby vzdáleného dohledu a správy zákaznických sítí, a tím jim nabízí další zdroj příjmů,“ řekl Walter Scott, výkonný ředitel (CEO) společnosti GFI Software.

Využívání řešení GFI MAX nabízí zákazníkům celou řadu klíčových přínosů:

  • 24/7 dohled nad zákaznickou sítí
  • Identifikace a oprava problémů ještě předtím, než nastane výpadek
  • Žádná potřeba dodatečných investic do dalšího hardwaru
  • Automatické kontrolní testy vykonávané v pravidelných intervalech
  • Pravidelné reporty o stavu sítě
  • Řešení vzdáleného dohledu a správy s vynikajícím poměrem cena/výkon

Organizace nabízející služby v oblasti IT podpory ocení v rámci GFI MAX především jedinečné reportovací nástroje a řešení dodávané bez zálohových plateb nebo závazků k budoucím odběrům. GFI MAX se rovněž vyznačuje vynikajícími technologickými parametry: jeho nastavení lze provést během 10 minut, umožňuje nepřetržitý dohled nad systémy zákazníka a poskytuje možnost proaktivního přístupu k zákazníkovi. Řešení dovoluje rychle vygenerovat soupis hardwaru i softwaru, dohledat licence k softwaru a automaticky připravit reporty v požadované grafice. Díky včasnému odhalení problémů a proaktivnímu přístupu mohou poskytovatelé služeb dodávat svým zákazníkům lepší a efektivnější služby.

„Na českém trhu s SMB společnostmi vidíme velký potenciál pro dodávky služeb vzdálené správy, monitoringu a podpory. Stejně jako velké firmy i tyto společnosti chtějí mít pocit, že jejich IT systémy jsou zabezpečené a že se mohou plně věnovat svým obchodním aktivitám. Prostřednictvím poskytovatelů služeb využívajících řešení GFI MAX mají SMB společnosti nyní příležitost získat maximální pocit bezpečí s minimálními náklady. Navíc, se speciálními cenami nastavenými na rozvíjející se trhy, včetně České republiky, představuje GFI MAX v současnosti bezkonkurenční nabídku ve svém segmentu,“ řekl Martin Říha z GFI Česká republika a Slovensko.

O GFI
GFI Software je předním softwarovým vývojářem, který nabízí jednotný zdroj řešení pro bezpečnost sítě, kontrolu obsahu a messaging. Díky oceněným technologiím, agresivní cenové politice a silnému zaměření na malé a střední podniky uspokojí GFI potřeby produktivity a kontinuity podnikání vyžadované podniky v globálním měřítku. GFI má pobočky v USA, na Maltě, Hong Kongu, Austrálii, v České republice a dalších částech světa, které se starají o více než 200 000 instalací. Obchodní model GFI je postaven na nepřímém prodeji přes partnerský kanál čítající přes 10 000 partnerů. Více informací naleznete na http://www.gfi.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).