Hlavní navigace

GITAL rozšiřuje nabídku o:Film+, EUROSPORT a DoQ

[Tisková zpráva] Společnost GITAL, s.r.o., distributor nejprodávanějších dekódovacích karet pro příjem satelitních programů paketu CS LINK rozšiřuje svoje služby o další programy Film+, EUROSPORT a DoQ v českém jazyce. Všechny nové programy budou zařazeny do sady programů Géčko za nezměněnou cenu 200,-Kč/měs..

Sdílet

Společnost GITAL, s.r.o., distributor nejprodávanějších dekódovacích karet pro příjem satelitních programů paketu CS LINK rozšiřuje svoje služby o další žádané programy Film+, EUROSPORT a DoQ. Všechny nové programy budou zařazeny od pátku 6. 6. 2008 do sady programů Géčko za nezměněnou cenu 200,–Kč měsíčně a budou vysílány z ASTRY 1E (11.876 MHz, H, ¾, 27500).

Do nabídky jsme zařadili EUROSPORT v češtině, sportovní program, který znají všichni příznivcisportu. „Tento program patří dlouhodobě k nejžádanějším a jsme rádi, že se nám podařilo do nabídky GITALu zařadit EUROSPORT v nejvyšší možné kvalitě ještě před fotbalovým Eurem.“ řekl Dr. Pohl, jednatel společnosti GITAL.

Zařazením EUROSPORTU do nabídky GITALu neunikne příznivcům fotbalu ani jeden zápas nadcházejícího EURA2008. Program bude zařazen do sady programů Géčko. Podmínky majitele programu však neumožňují nabízet program samostatně. Základní informace o programu naleznete v přiloženém souboru. Program bude nabízen v sadě programů Géčko a také jako samostatný placený program. Cena ročního předplatného je 1000,–Kč.

Nabídka GITALu se rozšiřuje o další dokumentární kanál DoQ. Program bude nabízen v sadě programů Géčko a také jako samostatný placený program. Cena ročního předplatného je sympatických 500,–Kč. Bonus – při registraci karty GITAL automaticky Géčko na 3 měsíce ZDARMA i s novými programy Film+, EUROSPORT a DoQ!!!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).