Hlavní navigace

GiTy vybuduje jihomoravský cykloturistický portál

[Tisková zpráva] GiTy – Nettrade, s.r.o. (dceřiná společnost GiTy) získala veřejnou zakázku na vybudování informačního systému cestovního ruchu „Portál cykloturistiky Jihomoravského kraje v návaznosti na Dolní Rakousko“, jejímž zadavatelem je Jihomoravský kraj. Projekt, který bude Gity realizovat, zároveň představí nový typ služby z portfolia své dceřiné společnosti.

Sdílet

Brno, 7. června 2007 – Cílem projektu je představit Jižní Moravu jako lukrativní turistickou destinaci s nabídkou široké škály služeb a husté sítě cyklotras a cyklostezek. Úkolem specialistů z GiTy je zajistit technické řešení informačního systému i realizaci webové části Portálu klasickou třívrstvou architekturou.

Samotní uživatelé, tedy cykloturisté, pak budou získávat požadované informace přímo v jednotlivých obcích ve 14 kioscích připojených k internetu. Celý projekt po technické stránce zajistí a bude aktualizovat i udržovat právě GiTy – Nettrade.

GiTy – Nettrade zahájila práce na Portálu počátkem dubna, předpokládaný termín ukončení je 31. říjen letošního roku.Cena projektu se pohybuje v milionech korun.