Hlavní navigace

Global Trunxat – nová služba od GiTy dokáže datově propojit vaši společnost s jakýmkoli místem na světě

[Tisková zpráva] Společnost GiTy zúročuje své dlouholeté zkušenosti s poskytováním satelitních služeb nejen na území ČR, ale i v evropském měřítku, a uvádí na trh satelitní vysokorychlostní datovou službu Global Trunxat. Nová služba Global Trunxat tak rozšiřuje dosah datových služeb GiTy na celý svět.

Sdílet

Brno, 17. dubna 2007 – Společnost GiTy, přední telekomunikační operátor na českém trhu, uvádí na trh novou satelitní datovou službu pod názvem Global Trunxat, která umožňuje zákazníkům vytvořit vysokorychlostní datový spoj s transkontinen­tálním dosahem o nesdílené IP konektivitě až 8 Mbps v obou směrech. Novou službu využijí zákazníci zejména pro zajištění výkonných vyhrazených spojů či záložních datových spojů s požadavkem vysoké bezpečnosti v evropském i celosvětovém měřítku.

Tyto spoje jsou ideálním řešením pro expandující české společnosti, které otevírají svoje pobočky v místech s málo rozvinutou telekomunikační infrastrukturou. Službu Global Trunxat lze například efektivně využít jako dočasné řešení pro připojení velkých stavenišť v zahraničí, které lze monitorovat přes kamerový a zabezpečovací systém. Výhodné může být i připojení stavenišť liniových staveb. Lze rovněž zajistit připojení vzdálené pobočky společnosti do internetu, podnikového intranetu a podnikové telefonní nebo videokonferen­ční sítě.

Mezi hlavní přednosti nové služby patří mobilita řešení, zajištění vysoké bezpečnosti přenosu dat a možnost zřízení služby bez vazby na místní pozemní infrastrukturu. Po technické stránce nelze opomenout nabídku QoS, podporu MPLS přenosu, možnost hlasových služeb i zajištění videokonferenčních přenosů mezi lokalitami.