Hlavní navigace

Globe Internet nabízí dedikovaný hosting na serveru IBM za 5.990,- Kč

[Tisková zpráva]

Sdílet

Globe Internet nabízí dedikovaný hosting na serveru IBM za 5.990,– Kč

Praha, 30. listopadu 2001  – Společnosti IBM Česká republika a Globe Internet připravily novou službu v oblasti hostování serverů. Jedná se o limitovanou akci, ve které dochází k výraznému snížení cen za hardware i za poskytované služby. V rámci této speciální nabídky dostane zákazník za bezkonkurenční cenu 5.990,– Kč/měsíc značkový server a kompletní hostingové služby, včetně instalace serveru, jeho provozu a administračního programu 24/7.

Na základě této nabídky má klient možnost výběru mezi dvěma způsoby ukončení splátek. Pokud chce splácet server 12 měsíců, je možné ho odkoupit po této době za 19.900,– Kč. Po dalších 12ti měsících splátek je zůstatková hodnota serveru 100,– Kč a server se stává majetkem zákazníka.

Nabídka se vztahuje na server IBM eServer xSeries 300. Součástí služby je kromě hostingu i kontrola běhu serveru a aplikací díky Server ControlPanelu a dohledový program WATCHDOG.

Platnost akce je omezena do 31.ledna 2002 a pro nejrychlejší zákazníky je připraven speciální bonus – prvních 15 získává automaticky registraci domény .INFO nebo .BIZ na dva roky zdarma.

Ondřej Procházka, manažer služby dedikovaných serverů, ke spolupráci se společností IBM dodává: „Snažili jsme se připravit opravdu výhodnou nabídku, abychom umožnili i menším společnostem provozovat značkový server a nejlepší služby na trhu. To vše za skvělých finančních podmínek“.

Kontakt:

GLOBE INTERNET, s.r.o.
Ondřej Procházka
tel.: ++420 2 3536–5000
e-mail: dedikovane@ser­very.cz
web: http://ibm.ser­very.cz

Nabídku produktů a služeb dedikovaných serverů naleznete na adrese: http://dediko­vane.servery.cz Informace o společnosti IBM jsou na adrese: http://www.ibm.cz Informace o společnosti Globe Internet a její grafické poklady jsou k dispozici na http://globe.cz respektive http://globe.cz/gra­fika.