Hlavní navigace

Globe Internet nabízí ELEGANTní řešení webové prezentace

[Tisková zpráva]

Sdílet

Globe Internet nabízí ELEGANTní řešení webové prezentace

S využitím nového nástroje ELEGANT vytvoříte jednoduše vlastní webovou prezentaci.

Cílem nové služby SERVERY.CZ je umožnit každému uživateli vytvoření vlastních www stránek bez hlubších znalostí, jen na základě provedení několika jasně popsaných kroků.

Vstupní stránka služby, na které je možné si prohlédnout i demo, se nalézá na adrese http://elegan­t.servery.cz.

Služba ELEGANT nabízí formou průvodce všem uživatelům možnost sestavení standardizované webové prezentace a její následnou správu. V několika krocích je uživatel vyzván k zadání textových a obrazových materiálů, které jsou následně použity v prezentaci. Veškerá komunikace probíhá prostřednictvím intuitivního rozhraní, ve kterém jsou přehledně popsány jednotlivé činnosti. Každou provedenou úpravu je možné vidět v náhledu před vlastním provedením, takže se minimalizuje možnost nechtěného zveřejnění informací a náhled zároveň napomáhá při vlastní tvorbě.

ELEGANT je typicky určen pro všechny, kteří dosud váhali s pořízením webové prezentace z důvodu přílišné složitosti takového kroku, ať už se jednalo o grafické řešení, či zajištění správy a pravidelné aktualizace prezentace. Díky tomuto novému nástroji mají možnost vše zvládnout jednoduše a vlastními silami, zároveň se tím dosáhne nezanedbatelné úspory nutných nákladů spojených se vznikem a administrováním prezentace.

Popisované řešení je nabízeno formou zřízení virtuálního serveru, který zahrnuje 5 MB diskového prostoru a 5+1 e-mailových schránek.

To vše za jistě zajímavou cenu 149,– Kč / měsíčně.

Společnost Globe Internet se zaváděním všech nových služeb snaží vyjít vstříc zájemcům i stávajícím uživatelům webhostingu, kteří nehledají jen prostou službu umístění stránek, ale očekávají vysoký standard služeb s přidanou hodnotou.

Text této zprávy je v elektronické podobě umístěn na adrese: http://tz.globe.cz/
Detailní informace o službě ELEGANT naleznete na: http://elegan­t.servery.cz
Informace o společnosti Globe Internet a jejích službách získáte na adrese: http://globe.cz
Grafické podklady a materiály společnosti hledejte na adrese: http://globe.cz/gra­fika/globe

Kontakt:
Globe Internet, s.r.o.
Karel Umlauf , jednatel
Tel.: +420 2 3536–5000
Fax: +420 2 3536–5009
e-mail: karel.umlauf@glo­be.cz