Hlavní navigace

Globe Internet představuje PC komplet

[Tisková zpráva]

Sdílet

Globe Internet představuje PC komplet

Globe Internet, přední český poskytovatel doménových registrací a web-hostingových služeb, společně s Komerční bankou a společností DELL představují balíček služeb zaměřený na podporu internetového bankovnictví.

PC komplet, jak se balíček jmenuje, zaručí uživateli stálý kontakt s bankou prostřednictvím internetového bankovnictví. Navíc díky PC komplet může zákazník získat slevu na počítač z nabídky Dell a na internetové služby společnosti Globe Internet. Podmínkou získání výhod balíčku PC komplet je předem sjednaná smlouva na používání služeb mojebanka a/nebo profibanka.

Globe Internet v rámci tohoto balíčku nabízí kromě slevy na web-hostingové služby včetně registrace domény ještě řadu dalších zajímavých služeb. Jedná se o tzv. asistované služby, jejichž součástí je příprava WWW prezentace pro zákazníka za dva tisíce korun, včetně scanování a úpravy fotografií, přepisu textu do elektronické podoby apod., nebo doporučení optimálního způsobu připojení k internetu v jeho lokalitě.

Karel Umlauf, jednatel společnosti Globe Internet, k tomu uvádí: „Chtěli jsme Komerční bance vyjít vstříc, a tak jsme pro její zákazníky připravili nabídku, kterou jinak zatím neposkytujeme. Věříme, že se nabízené služby setkají s velkým zájmem, neboť se jedná o bezkonkurenčně nejvýhodnější způsob, jak si pořídit vlastní WWW prezentaci“.

Poskytované slevy na služby Globe Internet jsou na úrovni 15 až 25% procent vůči ceníkovým položkám. Příprava WWW prezentace přijde zákazníka na pouhé dva tisíce korun. Více informací viz: http://kb.ser­very.cz a http://www.kb­.cz/cz/pckomplet/.

Hostingové služby SERVERY.CZ a HOSTING.CZ od Globe Internet využívá v současnosti více než 10.000 zákazníků, především z řad právnických osob a podnikatelů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).