Hlavní navigace

Globe představilo první aplikaci s Macromedia

[Tisková zpráva]

Sdílet

Globe představilo první aplikaci s Macromedia

Zákazníci služby Servery.cz společnosti Globe Internet mají ode dneška další možnost jak kontaktovat zákaznickou podporu – prostřednictvím aplikace AV Helpdesk přímo ze svého prohlížeče.

Díky spolupráci mezi spol. Digital Media – výhradního distributora produktů Macromedia na českém trhu a Globe Internet – předního web-integrátora a provozovatele web-hostingu vzniklo řešení, které umožňuje kterémukoli zákazníkovi vyřešit jeho problém v reálném čase přímo z okna internetového prohlížeče.

Tato aplikace byla nazvána AV-HELPDESK Servery.cz a je provozována kompletně prostřednictvím Flash Communication Serveru (FlashCom server). Toto řešení umožňuje komunikaci se zákazníkem v reálném čase bez nároků na další software vybavení na straně klienta a to díky tomu, že všechny funkce – tzn. audio, video i textový chat – se odehrávají v okně prohlížeče.

„Tato služba je pouze začátkem přerodu internetu z média víceméně informačního k plnohodnotnému komunikačnímu médiu, stejně tak, jako se prosazují instant Messenger – například ICQ – tak s nárůstem rychlosti datových linek dojde i k posunu od textové informace k informaci sdělované hlasem a obrazem“, uvádí Jakub Ditrich, jednatel Globe Internet.

I když je tato služba primárně určena pro zákazníky Servery.cz, komunikaci prostřednictvím AV helpdesku si může každý zájemce otestovat na adrese http://flashc­om.servery.cz

Globe Internet také, na základě zájmu Flash vývojářů a zákazníků, do konce roku 2002 uvede nabídku sdíleného web-hostingu na FlashCom serveru.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).