Hlavní navigace

Globema spustila program servisní podpory

[Tisková zpráva] Společnost Globema, s.r.o., specialista na informační systémy pro inženýrské sítě a distributor GE Energy, spustila program servisní podpory pro zákazníky a partnery v lokálním jazyce. Servisní podpora je dostupná na základě telefonického nebo elektronického kontaktu.

Sdílet

Cílem servisní podpory je zajistit pokud možno co nejplynulejší provoz veškerých síťových informačních systémů na straně zákazníka a partnerů. Podpora zahrnuje servisní služby software společnosti GE Energy, Smallworld, kompletní servis a analýzy nadstavbových produktů Globema a veškeré revizní činnosti týkající se systémů.
Součástí podpory v lokálním jazyce je i lokalizace produktu Smallworld do českého a slovenského jazyka, která se uskuteční v průběhu roku 2006.


Mario Minarovský, ředitel českého zastoupení Globema s.r.o. k tomu dodává: „ Podporu zabezpečují certifikovaní lidé s dostatečnými znalostmi a zkušenostmi. Je to služba, kterou v GIS segmentu zabezpečuje jen málo společností a souvisí to se skladbou klientů, kteří takovou službu vyžadují.“
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).