Hlavní navigace

GO parking opět první: rezervujte si a zaplaťte místo na parkovišti online

[Tisková zpráva] Praha, 30. října 2008 – Když před rokem a půl spustila společnost GO com první hlídané parkoviště u ruzyňského letiště, způsobila malou revoluci. Služba nazvaná GO parking přišla na trh s cenami, které donutily Letiště Praha reagovat a zlevnit parkovaní v jeho správě. Nyní Go parking přichází s dalším vylepšením – jako první parkoviště v ČR nabízí svým zákazníkům možnost rezervovat si místo online a přes internet službu také zaplatit.

Sdílet

Již půl roku po svém spuštění dosahovala vytíženost GO parkingu 75 % a toto číslo neustále rostlo. V současné době musela být kapacita parkoviště díky zájmů zákazníků rozšířena, na GO parking se tak vejde bezmála 400 vozů. „Neustále se snažíme vycházet zákazníkům vstříc. Za situace, kdy je parkoviště vytížené na maximum, se přímo nabízelo poskytnout možnost online rezervace a platby místa na parkovišti,“ vysvětluje Petr Váverka, provozovatel GO parkingu. „Když lidé letí na služební cestu nebo dovolenou, chtějí mít jistotu, že na našem hlídaném parkovišti naleznou místo. Proto jsme na webu www.goparking.cz spustili možnost si místo předem rezervovat a rovnou i zaplatit,“ dodává Petr Váverka.

Provozovatel GO parkingu předpokládá, že kromě jednotlivců bude nová služba užitečná také pro firmy a cestovní kanceláře, které budou moct svým zákazníkům nabídnout hlídané parkování po celou dobu jejich dovolené jako součást svého balíčku služeb.

Možnost online rezervace a platby místa není jedinou nadstandardní službou, kterou GO parking svým zákazníkům nabízí. K dispozici je například vybavení na huštění pneumatik nebo startování motoru, takže zákazníci nejsou nuceni na nejběžnější případy volat servisní službu. Další dobrou zprávou je výstavba nové křižovatky na sjezd z letiště, takže cesta na GO parking bude v budoucnu ještě jednodušší a rychlejší.

Hlavní výhody služby GO parking:

  • první parkoviště v ČR s rezervací a platbou přes internet
  • první hlídané parkoviště naletišti Ruzyně
  • nejbližší alternativní parkoviště k terminálům
  • nízké ceny – týdenní sazba je levnější než taxi z centra Prahy a zpět (např.: 4 dny 900 Kč, 10 dní 1.500 Kč)
  • přeprava klimatizovanými minibusy k odbavovacím halám a zpět v ceně parkovného (samotná cesta trvá zhruba 3 min.)
  • nejvyšší komfort: huštění pneu zdarma, startovací zdroj
  • bankomat – není potřeba shánět hotovost
  • NONSTOP – 24 h denně každý den v roce

Více informací najdete na webových stránkách www.goparking.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).