Hlavní navigace

Google Toolbar je osobnější a v češtině

[Tisková zpráva] Lišta Google Toolbar 4 pro Internet Explorer je od dnešního dne dostupná v češtině. Nová verze Google Toolbar umožňuje každému vlastní nastavení prohledávání internetu podle osobních preferencí, takže vyhledávání může být daleko efektivnější.

Sdílet

Nástroj Google Toolbar byl vyvinut s jedním praktickým cílem: umožnit uživatelům lepší práci s internetem a zajistit, aby měli hledané informace k dispozici co nejrychleji a nejsnadněji. Pomocí Google Toolbar můžete vyhledávat prostřednictvím Google z jakékoli webové stránky, aniž byste museli navštívit domovskou stránku Google. Google Toolbar nyní nabízí vytváření záložek, dokonalejší a jednodušší vyhledávání i nové možnosti sdílení souborů. Praktická je funkce zvýraznění hledaných slov na aktuální stránce. Naše uživatele také potěší, že vše je v češtině.

Nová verze Google Toolbar pomáhá vytvářet, pojmenovávat a spravovat záložky pro oblíbené webové stránky jediným kliknutím. Záložky se nyní ukládají v uživatelově osobním účtu Google (Google Account), takže jsou přístupné z jakéhokoli počítače, ať už z práce, z domova nebo z internetové kavárny na dovolené. Pokud si uživatel v práci označí záložkou zajímavý článek ve zpravodajství, který si chce přečíst později doma, stačí když se doma přihlásí do svého uživatelského účtu Google a záložka se mu okamžitě načte.

Pokud často používáte některé internetové služby můžete si uložit příslušná tlačítka na lištu a mít tak potřebné informace vždy na dosah.

Součástí Google Toolbar je i blokování vyskakujících oken, které obtěžují uživatele v práci s internetem. Lišta nyní nabízí také rozšířené možnosti vyhledávání, včetně nápovědy při zadávání dotazů. Uživatelé si mohou jednoduše vyměňovat obsah webových stránek po emailu, stačí označit určitou část webové stránky, kterou chtějí někomu poslat, a kliknout na tlačítko „Odeslat“.

Google Toolbar 4 pro Internet Explorer je volně a zdarma k dispozici ve více než čtyřiceti jazykových mutacích. Tato malá aplikace vyžaduje pouze Windows 2000/XP a Internet Explorer v. 6.0 a vyšší (včetně IE7). Google Toolbar 4 lze stáhnout na adrese http://toolbar­.google.com.