Hlavní navigace

Počítačová škola Gopas a ACTIVE 24 podporují vznik nových webů

[Tisková zpráva] Praha, 20. května 2008 – Ať už je to živnostník, který chce oslovit nové zákazníky a nabídnout jim své produkty, cestovatel, který se chce podělit o své zážitky či rodiče, kteří chtějí mít web pro svoji širokou rodinu, všichni mají jedno společné – chtějí být vidět na internetu. Počítačová škola Gopas ve spolupráci se společností ACTIVE 24 propaguje produkt, který významně zjednodušuje zakládání webových stránek.

Sdílet

„Na každém z internetových kurzů Počítačové školy Gopas mohou studenti získat voucher, díky kterému si mohou aktivovat zdarma na 1 rok službu Můj nový web od společnosti ACTIVE 24. Jedná se o jednoduchý systém na vytvoření a správu webových stránek, přičemž autor nemusí být programátor ani počítačový expert“ říká Jan Dvořák z počítačové školy Gopas. V přátelsky uživatelském prostředí zvládne vytvořit své nové stránky i naprostý začátečník s uživatelskými znalostmi práce na počítači. „Služba představuje ucelený balíček, který obsahuje vše potřebné, tj. registraci domény, redakční systém, prostor pro uložení dat, e-mailovou schránku a samozřejmě také statistiku návštěvnosti,“ dodává Dvořák

„Společnost ACTIVE 24 poskytuje našim studentům také testovací webhostingový prostor a propagace produktu Můj nový web je pouze částí naší širší spolupráce,“ poznamenává Jan Dvořák z Gopasu.

„Spolupráce se společností GOPAS si vážíme nejen proto, že nám pomáhá rozšiřovat známost balíčku Můj nový web, ale jsme také rádi, že se na našich produktech učí jejich studenti a můžeme tak přispívat k všeobecné počítačové gramotnosti,“ dodává ke vzájemné spolupráci František Grunt, marketingový manažer ACTIVE 24.