Hlavní navigace

Gopas veze IT profesionály do Harrachova: Intenzita, netradiční lokace a sportovní zážitky

[Tisková zpráva] Praha, 25. června 2008 – Počítačová škola Gopas připravila pro IT specialisty další sérii oblíbeného kurzu, tzv. Bootcampu. „Letošní letní ročník je tématicky rozdělen opět do čtyř částí a zájemci si mohou vybrat z jednotlivých zaměření,“ říká Jan Dvořák z Gopasu. „Účastníci kurzu během dne vstřebávají nové znalosti a po školení mohou využít veškeré sportovní vybavení, které Sportrelax 007 v Harrachově nabízí,“ dodává Dvořák.

Sdílet

Počítačová škola Gopas připravila speciální letní verzi netradičního vzdělávacího formátu pro všechny zájemce, kteří mají zájem získat maximum znalostí v oblasti Microsoft SQL Server 2008, zabezpečení a šifrování, Upgrade to Windows Server 2008 a Windows Internals & Advanced Troubleshooting. „Účastníci Bootcampu stráví pět dnů mimo dosah okolní civilizace, takže se mohou plně soustředit na výuku,“ říká Jan Dvořák z počítačové školy Gopas. „V dopoledních a odpoledních blocích jsou pro účastníky připraveny přednášky na daná témata ve vybavené PC učebně. Večery budou naplňovat diskuse s našimi předními odborníky na dané téma,“ upřesňuje Dvořák a dodává, že aktivní sportovci mohou zdarma využít posilovnu, stolní tenis nebo saunu. „Nově jsme do doprovodných aktivit zařadili i vyjížďku na čtyřkolkách a večerní networking,“ upozorňuje Dvořák

Počítačová škola Gopas pořádá letos již 3. ročník Bootcampu. „Naši klienti na těchto intenzivních kurzech oceňují zejména efektivní využití času, tj. že za velmi krátkou dobu načerpají velké množství znalostí a ještě mohou aktivně sportovat,“ uzavírá Dvořák.