Hlavní navigace

GOPAS: Zájem o TECHED roste

[Tisková zpráva] Praha, 18. dubna 2008 – Několik dnů před plánovaným začátkem největší české technologické konference TECHED si pořadatelé z počítačové školy Gopas mohou oddychnout. Zájem účastníků je vyšší než vloni. „Již nyní je počet uhrazených přihlášek vyšší než při loňském ročníku,“ říká Jan Dvořák z Gopasu. Organizátoři očekávají, že se konference v porovnání s loňským rokem zúčastní zhruba o 35 % více IT specialistů.

Sdílet

Společnosti Gopas a Microsoft pořádají ve dnech 22. – 25. dubna 2008 již šestý ročník odborného setkání IT specialistů – TECHED 2008. Odborná konference je určena pro všechny, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech v oblasti produktů společnosti Microsoft. Jednotlivé semináře jsou koncipovány vždy do několika znalostních úrovní.

Pořadatelé program doplnili ještě o bloky partnerů konference. Marek Fiala ze společnosti LCS Helios si připravil přednášku na téma Vývoj moderního otevřeného informačního systému, Jakub Lukeš z truconneXion rozebere implementaci a správu AuditPro ve firemních sítích a zástupci advokátní společnosti Roedl & Partner zakončí celou konferenci pohledem na problematiku autorských práv a licencování. „Samozřejmostí je možnost konzultace se specialisty po celou dobu trvání akce,“ říká Dvořák. Večerní odreagování účastníků bude probíhat ve formě závodů motokár a bowlingového turnaje.

Celkem je připraveno více než 40 prezentačních bloků, rozdělených do dvou přednáškových sálů. „To vše bude doplněno také o Hand´s on Lab room, kde si účastníci konference budou moci pod dozorem instruktorů nové produkty vyzkoušet,“ doplňuje Dvořák a upozorňuje, že neméně oblíbenou částí jsou i konzultace nazvané Ask the Expert nebo otevřená diskusní fóra.

Stejně jako ten loňský, tak i letošní ročník TECHEDu se koná v prostorách multikina Village Cinemas Černý Most. „Zaznamenali jsme samé pozitivní reakce. Prostory skýtají maximální komfort, kvalitní technické vybavení i dostatek parkovacích míst,“ vyjmenovává Jan Dvořák z Gopasu. Po celou dobu setkání budou moci účastníci setkání zdarma využívat WIFI bezdrátový internet, připravena budou i nezbytná dobíjecí místa pro laptopy a každý obdrží poukázky pro využití fitness a bazénu, který se nachází přímo v místě konání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).