Hlavní navigace

GPS Show na Digitexu s velkou GPS Hrou

[Tisková zpráva] Brno, 2. října 2008 – Máte-li libovolné GPS zařízení a jste-li hravé povahy, neměli byste od pondělí 6. do čtvrtka 9. října chybět na brněnském výstavišti. V rámci veletrhů INVEX, DIGITEX, INTERKAMERA zde bude probíhat velká GPS Hra s velmi atraktivními cenami.

Sdílet

Princip velké Hry je velmi podobný Geocachingu, tedy nalézání pokladů na předem daných souřadnicích. Na celkem sedmi stanovištích v rámci veletržního areálu však účastníci nenajdou skrýše s předměty, ale logické úkoly, jejichž úspěšné rozlousknutí a vyplnění kódů do Herní karty bude znamenat účast ve finálovém losování. To se uskuteční každý den vždy ve 13.00 a v 17.00 na konferenčním pódiu GPS Show v Pavilonu B.

Nalezení míst a vyřešení úkolů by mělo zabrat průměrně zdatnému hráči jednu až dvě hodiny. Jednotlivá místa je možné vyhledat a vyřešit v libovolném pořadí, správný výsledek bude možné jednoduše ověřit kontrolním součtem. Atraktivní výhry partnerů soutěže – společností Mio Technology a Nokia Czech – budou moci získat pouze ti, kteří správně naleznou a zdolají logické nástrahy všech sedmi zastávek. Bližší informace k velké GPS Hře naleznete na stránkách http://www.gps-show.cz

GPS Show na Digitexu však rozhodně nebude věnována pouze hraní. Nedílnou součástí projektu je rovněž bohatý konferenční program, který bude probíhat po celou dobu konání veletrhu. Záštitu nad konferencí převzal náměstek ministra dopravy Petr Šlégr. Každý den bude navíc věnován speciálnímu tématu týkajícího se navigací, a to formou panelové diskuse. Program jednotlivých dní je následující:

  • pondělí 6.října: „Globální družicové polohové systémy: Galileo versus GPS“
  • úterý 7. října: „Digitální mapy: Budou někdy dokonalé?“
  • středa 8. října: „GPS Hardware: Autonavigace – co máme čekat nového?
  • čtvrtek 9. října: „RDS-TMC: Dočkáme se použitelných dopravních informací?“

Organizátorem GPS Show jsou Veletrhy Brno ve spolupráci se společností SuppleJack. Hlavním partnerem je společnost Mio Technology, partnery pak společnosti Nokia Czech, Plan Studio, TeleAtlas a TomTom Sales.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).