Hlavní navigace

Grafiky a galerie v tmavém kabátě. A 3D třešnička na závěr

[Tisková zpráva] Aktuálně.cz přichází s výraznou inovací sekce „Obrazem“.

Sdílet

Internetové médium si nemůže dovolit zaspat dobu. Internet se neustále vyvíjí, někdy dokonce rychleji, než bychom si přáli. Proto se snažíme držet krok a vnášet do stránek Aktuálně.cz postupné změny.

Víme, že grafiky a fotogalerie jsou pro čtenáře důležitou součástí zpravodajského webu, proto se naše velká podzimní změna týká právě této části.

Tmavé pozadí a z něj vystupující to podstatné – snímek, grafika, video… To je podstatná změna oproti dřívějšku. Stránky jsou od nynějška přehlednější, fota a grafiky budou mít větší formát.

Věříme, že se bude po nových galeriích a grafikách lépe brouzdat také díky vylepšené navigaci. Stačí sledovat šipky, nebo prostě jen klikat na snímky. Mimochodem, na jednu drobnost jsme opravdu pyšní: načetla se fotka ve formátu na výšku a na její konec je nutné doscrollovat? Nově stačí jen stisknout mezerník.

Snažili jsme se, aby nové prvky fungovaly intuitivně a bez vysvětlování, a tak máme na závěr už jen jednu třešinku na dortu. Nové technologie nás baví, a tak jsme zapracovali na 3D! Jako první mezi českými zpravodajskými weby nabídneme zážitek z prostorového vnímání našich vybraných fotoreportáží. Trojrozměrný obraz bude možné sledovat díky 3D brýlím. Brýle je možné si objednat zcela jednoduše, prostřednictvím SMS.

http://aktual­ne.centrum.cz/fo­to-a-grafiky/
http://aktual­ne.centrum.cz/ob­jednavka-3d-bryli.phtml

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).