Hlavní navigace

GRAMMY Music Awards 2011 v přímém přenosu na ČT2

[Tisková zpráva] Hudební lahůdku v přímém přenosu připravilo pro diváky České televize brněnské studio. Stejně jako v předchozích letech zajišťuje živé vysílání z udílení nejprestižnějších hudebních cen světa 53rd Annual GRAMMY Music Awards 2011 ze Staples Center v Los Angeles. Přenos je součástí nedělní (13. února 2011) programové nabídky ČT2 a začíná ve dvě hodiny po půlnoci (v noci z neděle na pondělí). Sestřih toho nejzajímavějšího pak přinese ČT2 v pondělí 14. února ve 22.40.

Sdílet

A na co se mohou diváci těšit? Poprvé na Grammy letos vystoupí rocková legenda Mick Jagger. Zazpívá také herečka Gwyneth Paltrow. A jak bývá na předávání hudebních cen zvykem, představí se poněkud netradiční kombinace umělců – jako například Drake a Rihanna (letos shodně po čtyřech nominacích).

Králem letošních nominací je Eminem. Má deset šancí na cenu a uspět může ve všech hlavních kategoriích. Zpěvák Bruno Mars sklidil nominací sedm, po šesti pak Lady Gaga, Lady Antebellum a rapper Jay-Z. Přenos již tradičně tlumočí Dana Hábová, komentuje Jan Rejžek.