Hlavní navigace

GRISOFT hlásí první výsledky nového Technologického programu

[Tisková zpráva] Brno, 7. června 2006 – GRISOFT, dodavatel bezpečnostního softwaru AVG, dnes oznámil první výsledky svého Technologického programu, který nabízí začlenění jádra AVG do produktů jiných výrobců. Antivirovou technologii AVG využije společnost GFI v produktu GFI Mail Security 10, který bude na trh uveden v červnu 2006 po dokončení testování. Systém GFI Mail Security využívají nejnáročnější zákazníci pro zajištění bezpečnosti komunikace prostřednictvím elektronické pošty. Uživatelé GFI mohou volit z celkem pěti antivirových technologií, které je možné navzájem kombinovat.

Sdílet

„AVG v průběhu implementace do produktu GFI Mail Security 10 prokázalo schopnost pokročilé integrace a naši partneři z GFI si sadu vývojových nástrojů AVG SDK pochvalují,“ uvedl produktový manažer pro SDK společnosti GRISOFT Petr Bílek. „Přináší jim výhodnou cenu, flexibilitu a profesionální technickou podporu.“

Nový produkt pod oficiálním názvem GFI MailSecurity 10 for Exchange/SMTP nabídne AVG Anti-Virus jako jednu z alternativních antivirových technologií. První tři měsíce dostupnosti produktu bude GFI v rámci speciální akce nabízet technologii společnosti GRISOFT jako výchozí antivirový program za zvýhodněných podmínek.

„AVG od GRISOFTu přináší našim zákazníkům 15 let zkušeností v antivirovém průmyslu a schopnosti předních světových odborníků na antivirový software, především na oblast virové analýzy a detekce,“uvedl David Vella, produktový manažer společnosti GFI.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).