Hlavní navigace

GRISOFT opět zazářil v soutěží Firma roku

[Tisková zpráva] Brno, 16. listopadu 2007 – GRISOFT, dodavatel bezpečnostního software AVG, získal 2. místo ve finále soutěže PX Firma roku 2007, kterou vyhlašuje deník Hospodářské noviny. Ocenění převzal v prostorách Slovanského domu v Praze marketingový ředitel společnosti GRISOFT Miloslav Korenko. GRISOFT tak zopakoval své loňské umístění a přesvědčil o stabilitě svého postavení nejen na českém trhu.

Sdílet

Do závěrečného kola postoupilo celkem 14 podniků, které uspěly v krajských kolech. GRISOFT se tak přímo utkal například s vítěznou firmou Beneš a Lát, slévárna a strojírna, výrobcem kolejových vozidel SKD Trade, či výrobcem stolních GSM telefonů JABLOCOM.

„Vítězství v jihomoravském finále a současný úspěch v celorepublikovém klání je pro nás dalším dokladem správného směřování naší firmy,“ uvedl Karel Obluk, technický ředitel firmy GRISOFT. „Svůj úspěch vnímáme jako úspěch všech našich zákazníků i zaměstnanců, proto jim chci za celou naši společnost poděkovat. “

Soutěž PX Firma roku 2007 představuje druhý ročník projektu, jehož cílem je podpora podnikání v České republice. První úspěšný ročník položil základy letošnímu klání, kterého se zúčastnilo více než 2000 firem a podnikatelů ze všech krajů České republiky.