Hlavní navigace

GRISOFT představí na Invexu svou kompletní nabídku

[Tisková zpráva] Brno, 23. října 2007 – GRISOFT, dodavatel bezpečnostního software AVG, se tradičně účastní mezinárodních veletrhů informačních technologií a spotřební elektroniky INVEX a DIGITEX, které trvají v prostorách brněnského výstaviště do soboty 27. října 2007. Společnost je svým obchodním partnerům a zákazníkům k dispozici na stánku 63 v pavilonu V.

Sdílet

GRISOFT v rámci své prezentace představí kompletní produktovou nabídku značky AVG, která se od loňského roku významně rozrostla. INVEX bude zároveň první příležitostí, kdy se odborná veřejnost bude moci blíže seznámit s některými novinkami v připravované produktové řadě AVG 8.0. Hlavní změny se týkají například dalšího zjednodušení uživatelského rozhraní, ještě efektivnějšího využívání systémových prostředků či změn v oblasti heuristické analýzy.

„GRISOFT působí v desítkách zemí celého světa, ale doma je stále v Brně. I to je důvod, proč se s hrdostí účastníme veletrhu INVEX a DIGITEX,“ vysvětluje Karel Obluk, technický ředitel společnosti GRISOFT. „Už nyní se těšíme na setkání se svými partnery i na zpětnou vazbu, kterou od návštěvníků našeho stánku získáme.“

Největší prostor v expozici společnosti GRISOFT má patřit komplexnímu bezpečnostnímu řešení AVG Internet Security, které nabízí komplexní ochranu proti všem hlavním typům bezpečnostních hrozeb. To vše v rámci jednoho produktu s jednotným uživatelským rozhraním a správou aktualizací. Zejména domácí zákazníci uvítají zvýhodněnou variantu Home Edition, která nabízí ochranu až tří počítačů v rámci jedné licence.

GRISOFT rovněž představí další specializované nástroje, jako je AVG Rescue CD a AVG Anti-Rootkit pro IT profesionály a svou nabídku AVG Internet Security SBS Edition pro malé a střední firmy, které naopak vlastního správce sítě nemají.