Hlavní navigace

Telekomunikační skupina GTS Central Europe spustila nové internetové stránky.

[Tisková zpráva] Praha, 24. listopadu 2009 – Telekomunikační skupina GTS Central Europe, jejíž součástí je i český operátor GTS Novera, spouští své nové internetové stránky. Ty nabízí modernější design, vylepšené funkce a rozšířený obsah. Nové stránky odráží změny, kterými si skupina prošla během posledních měsíců. Návštěvníci tu naleznou více informací o celé skupině s několika novými sekcemi věnovanými službám mezinárodním zákazníkům. Pro ty, kdo hledají národní služby, nabízí jednoduchou navigaci a přímé odkazy na internetové stránky jednotlivých národních operátorů skupiny.

Sdílet

Internetové stránky skupiny GTS CE (www.gtsce.com) prošly výrazným zlepšením v oblasti obsahu a navigace. Nově vytvořená podoba pomáhá uživatelům najít snadno informace o veškerých službách, ať se jedná o produkty nabízené velkým společnostem či malým a středním podnikům. Vedle detailního představení produktů a služeb obsahuje inovovaný web také přímé kontakty na zaměstnance zodpovědné za jednotlivé zákaznické segmenty. K dispozici je i přehledná mapa sítě zajišťující konektivitu po celém regionu střední a východní Evropy.

„Nové stránky nabízí návštěvníkům všechny potřebné informace a zároveň jim usnadní celkovou orientaci v naší nabídce. Chceme našim klientům co nejlépe pomoci získat znalosti o našich službách na regionální a národní úrovni. Pro zákazníky, kteří se zajímají o národní služby, tu jsou přímé odkazy na naše stránky v jednotlivých zemích,“ řekl Petr Vyhnálek, manažer marketingové komunikace společnosti GTS NOVERA a.s.

Nový web skupiny GTS CE funguje jako rozcestník vedoucí ke službám jednotlivých národních operátorů. Stránky obsahují zjednodušenou mapu zemí, ve kterých GTS působí. Ty lze najít na hlavní stránce hned nad odkazy na příslušné regionální weby. Kromě toho se tu také nachází přímé odkazy umístěné vždy na každé stránce, a to pro případ, že by měl návštěvník zájem o nabídky v konkrétních zemích. Informace, které potřebuje, tak může získat velmi snadno.

„Vítězství ve výběrovém řízení na redesign webu GTS Central Europe si FG Forrest velmi cení. Společnost GTS respektujeme jako nadnárodní subjekt a profesionály ve svém oboru. Stejně tak profesionálně přistoupil náš projektový tým k realizaci představ a požadavků tohoto klienta. Myslím si, že s výsledkem můžeme být spokojeni“, řekl Otakar Marek, Project Manager FG Forrest a dodal: „Redesign a částečná restrukturalizace vznikala v souvislosti s adaptací na nové prvky internetu a online komunikací, modernizací prošla grafika i celkové uspořádání jednotlivých sekcí. Úkolem bylo skloubit moderní, čistou linii vzhledu s logikou a funkcí s ohledem na jednotlivé cílové skupiny uživatelů. Výsledným efektem je po stránce designu atraktivní web se zachováním té nejvyšší informační hodnoty. Obsah webu bude pravidelně aktualizován pomocí systému Edee CMS, uživatelsky přívětivého autorského produktu FG Forrest.“

O skupině GTS CE:
Nadnárodní skupina GTS Central European Holding B.V. (GTS CE) je předním poskytovatelem integrovaných telekomunikačních řešení v zemích střední a východní Evropy ležících mezi Frankfurtem a Istanbulem. Díky své vlastní páteřní infrastruktuře poskytuje GTS CE služby hlasové, datové, IP, MPLS a širokopásmové komunikace zejména firemním zákazníkům, ale také dalším telekomunikačním operátorům, operátorům mobilních služeb a poskytovatelům obsahu. Primárními státy působnosti skupiny GTS CE jsou Česká republika, Polsko, Maďarsko, Slovensko a Rumunsko se síťovými propojeními a lokálními partnerstvími v sousedních zemích, jako je Ukrajina, pobaltské státy, Bulharsko, Rusko, Chorvatsko, Slovinsko, Srbsko, Moldávie a Turecko. Celosvětový telekomunikační časopis Capacity vyhlásil skupinu GTS CE nejlepším velkoobchodním operátorem ve střední a východní Evropě za rok 2005 a 2007. Skupina GTS CE má více než 1200 zaměstnanců. Za rok 2008 dosáhla obratu 436 milionu EUR a provozního zisku před zdaněním, splátkou úroků, odpisy a amortizací (EBITDA) 77 milionů EUR. Pro více informací navštivte prosím www.gtsce.com.

O společnosti GTS Novera:
Společnost GTS Novera je celonárodní telekomunikační operátor, který poskytuje v garantované kvalitě komplexní portfolio hlasových, datových a internetových služeb. Vznikla v roce 2005 spojením dvou vedoucích alternativních telekomunikačních operátorů GTS CZECH a Aliatel. V roce 2006 dokončila akvizici dalších telekomunikačních operátorů působících na českém trhu – společností Contactel, Telenor Networks a Nextra. GTS Novera je součástí silného mezinárodního telekomunikačního uskupení GTS Central European Holding B.V., které je předním poskytovatelem telekomunikačních služeb ve středoevropském regionu. Společnost GTS Novera má v současnosti přibližně 600 zaměstnanců.

O společnosti FG Forrest:
FG Forrest, a.s. je internetovou agenturou založenou v roce 1996. Poskytuje kompletní internetová a intranetová řešení od analýzy, návrhu designu až po produkci a servis svěřených projektů v kombinaci s efektivním online marketingem a kreativním přístupem. Souběžně vyvíjí vlastní systém pro správu obsahu webů Edee CMS. Podpis FG Forrest lze nalézt například na projektech pro Skupinu ČEZ, Kancelář prezidenta republiky, Komerční banku, Lagardère Active ČR, McDonald´s ne­bo PPF.