Hlavní navigace

GTS Novera zvyšuje datové limity u svého ADSL připojení

[Tisková zpráva] Praha, 1. října 2007 – Celonárodní telekomunikační operátor GTS Novera zvyšuje od 1. října datové limity u svého vysokorychlostního připojení k internetu prostřednictvím služby Novera DSL. Zákazníci tak mohou měsíčně přenést o 9 až 18 GB dat více v závislosti na rychlosti využívaného připojení. Změna datového limitu je provedena automaticky. U variant služby Novera DSL, u kterých nejsou datové limity aplikovány, se parametry nijak nemění.

Sdílet

U nejnižší nabízené rychlosti, která je 2 Mbit/s za 395 Kč měsíčně, se zvyšuje datový limit ze 3 na 12 GB. Zákazníkům využívajícím připojení k internetu o rychlosti 8 Mbit/s za 1195 Kč měsíčně, se limit pro objem přenesených dat zvyšuje o 18 GB na celkových 48 GB. Automatické navýšení datových limitů proběhlo 1. října – přímo tak navazuje na tříměsíční akci datové prázdniny běžící od července do září.

Novera DSL je výhodné a neomezené připojení k internetu určené zejména malým a středním firmám. Díky technologii ADSL mohou tito zákazníci využívat přístupu k internetu rychlostí v řádu tisíců kbit/s. Více informací včetně kompletního ceníku je k dispozici na www.gtsnovera.cz. Ceny uvedené v textu jsou bez DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).